به‌روزرسانی One UI 4.1 برای دو گوشی تاشو سامسونگ منتشر شد

به‌روزرسانی One UI 4.1 برای دو گوشی تاشو سامسونگ منتشر شدسامسونگ به‌روزرسانی One UI 4.1 را برای دستگاه‌های پرچمدار قدیمی‌تر خود آغاز کرده است. Galaxy Z Fold3 و Galaxy Z Flip3 جز اولین گوشی‌ها در صف دریافت به‌روزرسانی جدید هستند که ویژگی‌های جدید ویرایش عکس و همچنین صفحه‌ کلید سامسونگ بازسازی‌شده با پشتیبانی از Grammarly داخلی را به همراه دارد.

مطمئناً، هر دو واحد گلکسی Z Fold3 و Z Flip3 ما شروع به دریافت رسمی به‌روزرسانی کرده‌اند که با حجم کمتر از ۹۵۰ مگابایت عرضه می‌شود و جدیدترین وصله امنیتی ماه مارس را به همراه دارد.

لیست گوشی‌هایی منتخب دریافت به‌روزرسانی One UI 4.1

این به‌روزرسانی به ترتیب برای دستگاه‌های قدیمی‌تر نیز می‌رسد: سری گلکسی S21 (از جمله مدل FE)، به دنبال آن سری گلکسی S20 (از جمله مدل‌های FE)، گلکسی Z Fold2، گلکسی Fold 5G و گلکسی Fold.

دو گوشی گلکسی Z Flip 5G و گلکسی Z Flip در ردیف بعدی قرار دارند و پس از آن سری گلکسی Note 20، گلکسی Note 10 پلاس و سری گلکسی S 10 قرار دارند. گوشی‌های هوشمند سری گلکسی A و Galaxy Tab S7 FE نیز به زودی به‌روزرسانی One UI 4.1 را دریافت خواهند کرد.

به‌روزرسانی One UI 4.1 برای دو گوشی تاشو سامسونگ منتشر شد - imagem 2022 03 15 163307

در مورد ویژگی‌های جدید، اشتراک‌گذاری Google Duo Live به کاربران این امکان را می‌دهد تا هنگام مکالمه، صفحه نمایش خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارند و عکس‌ها را در برنامه اصلی گالری سامسونگ مشاهده کنند. مرورگر سامسونگ و Notes نیز در ویژگی جدید پشتیبانی می‌شوند.

برنامه Expert RAW فعلاً به سری‌های S21 Ultra و S22 محدود می‌شود، با این وجود از Galaxy Z Fold3 در آوریل ۲۰۲۲ و Galaxy S20 Ultra، Galaxy Note 20 Ultra و Galaxy Z Fold2 در اواخر امسال پشتیبانی می‌شود. برنامه Expert RAW به شما کنترل‌های دستی اضافی برای عکسبرداری و همچنین توانایی ویرایش عکس‌های گرفته‌شده در فرمت‌های JPG و DNG RAW و همچنین فیلم‌ها را می‌دهد.

برنامه Expert RAW

سامسونگ همچنین عملکرد Object Eraser خود را با به‌روزرسانی One UI 4.1 ارائه می‌کند که به شما امکان می‌دهد داده‌های ناخواسته را از عکس‌های خود حذف کنید. به‌روزرسانی جدید همچنین گزینه‌های اشتراک‌گذاری عکس و اشتراک‌گذاری سریع و همچنین ادغام Grammarly را به صفحه کلید سامسونگ اضافه می‌کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید