برنامه Samsung Notes بیش از 1 میلیارد بار در فروشگاه گوگل پلی نصب شده‌است

برنامه Samsung Notesبرنامه Samsung Notes یک اپلکیشن مخصوص برداشتن یادداشت برای گوشی‌های سامسونگ است که به صورت پیش‌فرض در این دستگاه‌ها قرار داشته و از طریق گوگل پلی استور آپدیت می‌شود؛ با این حال تعداد کاربرانی که آن را از این فروشگاه آنلاین دریافت کرده‌اند در حال حاضر به رقم ۱ میلیارد نفر رسیده است!

به نقل از Android Police، در سال ۲۰۱۹ اولین بار بود که برنامه دریافت ایمیل سامسونگ در گوشی‌های گلکسی از فروشگاه گوگل پلی ۱ میلیارد بار نصب شد. با این وجود پس از گذشت دو سال، به نظر می‌رسد که این رقم اینبار برای برنامه Samsung Notes تکرار شده‌است. البته هر دو این برنامه‌ها به صورت پیش‌فرض در گوشی‌های سری گلکسی نصب هستند، اما باز هم نکته جالبی است که ۱ میلیار کاربر آن را از Google Play دریافت و آپدیت کرده‌اند.

برنامه Samsung Notes رکورد ۱ میلیارد نصب را شکست، اما دیر!

چنان که به نظر می‌رسد، برنامه Samsung Notes تا چند سال پیش در گوشی‌های سری گلکسی به صورت پیش‌فرض نصب نبوده و به تازگی (مدت ۱ سال) به فروشگاه گوگل پلی اضافه شده‌است. به همین دلیل، واضح است که چرا کاربران بسیاری با آن آشنا نشده و حدودا ۲ سال بیشتر طول کشید تا Samsung Notes به همان تعداد نصب برنامه دریافت ایمیل سامسونگ برسد.

با این وجود اگر شما هم از گوشی‌های سری گلکسی که بسیاری از آن‌ها هم برای دریافت اندروید 12 آماده شده‌اند استفاده می‌کنید، بد نیست تا Samsung Notes را امتحان کنید؛ بخصوص اگر از گوشی با قابلیت پشتیبانی از قلم S-Pen بهره‌مند هستید! این اپلکیشن مدام آپدیت می‌شود و نکته قابل توجه درباره آن، داشتن ویژگی‌هایی است که برنامه‌هایی نظیر Google Keep ارائه نمی‌دهند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید