خبر جدید از خانواده گلکسی Note 21!

همانطور که در جریان هستید سامسونگ خانواده گلکسی‌های خودش را معرفی کرد که این خانواده جدید نسخه پرقدرتی دارد به نام گلکسی اس ۲۱ اولترا که توانایی پشتیبانی از قلم را دارد.

حال یکی از معتبرترین منابعی که اخبار مربوط به سامسونگ را فاش می‌کند و در بیشتر مواقع خبرهایش درست از آب درآمده‌اند ادعا کرده که امسال بر خلاف سال‌های گذشته خبری از دو مراسم معرفی پرچم‌دار نیست و سامسونگ دست از توسعه خانواده گلکسی نوت برداشته است. پیش از این شنیده بودیم که سامسونگ قصد دارد امسال حداقل یک عضو دیگر به خانواده گلکسی نوت‌های خودش اضافه کند اما خبر امروز ناقض این موضوع است و به نظر می‌رسد که گوشی‌‎های خانواده نوت به پایان کار خودشان رسیده‌اند و دیگر خبری از Note 21 نخواهد بود.

البته Ice Universe که این افشاگر معروف است تنها افشاگری نیست که این نظر را در مورد خانواده نوت سامسونگ دارد بلکه MauriQHD هم یکی از افشاگرانی است که این موضوع را چند ماه قبل مطرح کرد و گفت خانواده‌ای به نام گلکسی نوت ۲۱ (Note 21) را امسال نمی‌بینیم.

اما دلیل حذف خانواده نوت سامسونگ چیست؟

به نظر می‌رسد دلیل اصلی به پایان رسیدن عمر خانواده گلکسی نوت این است که سامسونگ سرمایه‌گذاری زیادی روی گوشی‌های تاشونده خودش انجام داده و می‌خواهد این خانواده تاشونده را جایگزین خانواده محبوب نوت کند. این حدس به نظر بسیار درست است به سبب اینکه امسال دیدیم گلکسی زدفولد ۲ از نظر ظاهری شباهت بسیار زیادی به گلکسی نوت ۲۰ اولترا داشت و این می‌تواند ادعای این جایگزینی را تایید کند.

اما به هر حال ما هم مانند شما هنوز منتظر هستیم تا ببینیم سامسونگ برای گلکسی نوت ۲۱ (Note 21) چه برنامه‌ای دارد و چه زمانی می‌خواهد بیانه‌ای رسمی برای حذف خانواده پاییزی خودش، که سری بسیار محبوبی هم بودند، صادر کند.

Note 21

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید