سال آینده احتمالا مدل گلکسی S24 پلاس را نخواهیم داشت

سری S پرچمدار سامسونگ معمولا از سه مدل تشکیل شده؛ یک مدل استاندارد با طراحی جمع‌وجور گلکسی S24، یک نسخه پلاس با مشخصاتی مشابه با نمونه استاندارد اما نمایشگر بزرگ‌تر گلکسی S24 پلاس، و یک مدل Ultra با نمایشگر خیلی بزرگ‌تر و مشخصات بهتر گلکسی S24 اولترا.

انتظار می‌رود همین فرمول در سری گلکسی اس ۲۳ آینده نیز دنبال شود با این حال، شرکت کره‌ای ممکن است مدل پلاس را از سری گلکسی S24 2024 خود حذف کند.

طبق گزارش The Elec، سامسونگ قصد دارد گلکسی اس ۲۴ پلاس را از سری گلکسی اس ۲۴ سال آینده حذف کند. این بدان معناست که تنها گلکسی اس ۲۴ استاندارد و گلکسی اس ۲۴ اولترا رده بالاتر عرضه خواهند شد.

بر اساس این گزارش، تنها پروژه‌های DM1 (Samsung Galaxy S24) و DM3 (Samsung Galaxy S24 Ultra) در دست اجرا هستند. “DM2” که باید پروژه سامسونگ گلکسی اس 24 پلاس باشد دیده نشده است.

گلکسی S24

ظاهرا مدل پلاس به اندازه دو مدل دیگر این سری محبوب نیست و فروش ضعیفی دارد. این نشریه با استناد به ارقام Gfk گزارش می‌دهد که تنها ۵.۵ میلیون دستگاه گلکسی اس ۲۲ پلاس در سال گذشته فروخته شده است که حدود ۱۷ درصد از کل محصول‌های گلکسی اس ۲۲ است. برعکس، دستگاه‌های پایه و اولترا به ترتیب ۳۸ و ۴۵ درصد از دستگاه‌های سال ۲۰۲۲ را به خود اختصاص دادند.

علاوه بر این، سامسونگ همچنین در حال بررسی راه‌هایی برای کاهش تعداد مدل‌های سری پایین رده گلکسی A است. گزارش شده است که این برند به عرضه مدل های جدید در سری گلکسی A1x، A3x و A5x ادامه می‌دهد. با این حال، ممکن است سری A2x را متوقف کند. سامسونگ با کاهش تعداد گوشی‌های هوشمند با عملکرد ضعیف (از نظر فروش) می‌تواند سودآوری خود را بهبود بخشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید