بخش تلفن و لوازم الکترونیکی سامسونگ با تغییراتی عمده‌ای روبرو خواهد شد

بخش تلفن و لوازم الکترونیکی سامسونگ با تغییراتی عمده‌ای روبرو خواهد شد

سامسونگ فاش کرد که تجارت موبایل و لوازم الکترونیکی مصرفی را در یک بخش بزرگ ادغام خواهد کرد و مدیر عاملان جدیدی را منصوب خواهد کرد. به گزارش رویترز، هدف این است که ساختار آن را ساده کرده و بر رشد تجارت تراشه‌ها به صورت اصولی تمرکز کند.

تغییرات بخش لوازم الکترونیکی سامسونگ

هان جانگ-سی (مسئول فعلی بخش لوازم الکترونیکی بصری عمدتاً تلویزیون‌ها) به عنوان نایب رئیس و مدیر عامل مشترک ارتقاء خواهد یافت و همچنین بخش تازه ادغام شده را رهبری خواهد کرد.

بخش تراشه و قطعات نیز هم شاهد تغییراتی در بخش مدیریت خود خواهد بود. کیونگ کی-هیون (مدیرعامل شرکت الکترومکانیک سامسونگ)، یکی از مدیران اجرایی شرکت خواهد شد و بخش تراشه و قطعات را رهبری خواهد کرد.

بخش تلفن و لوازم الکترونیکی سامسونگ با تغییراتی عمده‌ای روبرو خواهد شد - 1417508415 7

به نقل از لی جائه-یون (تحلیل‌گر Yuanta Securities Korea) این تغییر ممکن است به سامسونگ کمک کند تا با مشکلاتی که در دنیای تلفن‌های هوشمند و لوازم الکترونیکی مصرفی دارد، مقابله کند.

اما عرضه تراشه با مشکلات بزرگی همچون افزایش قیمت مواد اولیه و خام، مشکلات لُجستیکی و رقابت فزاینده چین و ایالات متحده روبرو است.

بخش تلفن و لوازم الکترونیکی سامسونگ با تغییراتی عمده‌ای روبرو خواهد شد - Fab16outc004 7272 xIsm 800x400 1

سامسونگ قصد دارد تا سال ۲۰۳۰ از TSMC پیشی بگیرد و به برترین تولید کننده تراشه تبدیل شود. طبق برآوردهای شرکت، برای این کار حدود ۱۵۰ میلیارد دلار سرمایه لازم است که این مبلغ عمدتاً برای توسعه ریخته‌گری‌ها و تأسیسات جدید هزینه می‌شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید