سامسونگ مشغول کار بر روی یک به‌روزرسانی بزرگ است!

اگر خاطرتان باشد زمانی بود که سامسونگ در ارائه به‌روزرسانی‌ها خیلی کند عمل می‌کرد و همیشه یکی از دلایل اعتراضات کاربران به این برند پشتیبانی نرم‌افزاری بسیار بی‌برنامه سامسونگ بود؛ اما در عرض این یکی دو سال عملکرد سامسونگ بسیار خوب شده و بدون اغراق می‌توان گفت بهترین پشییبانی نرم‌افزاری را بین گوشی‌های اندرویدی دارد.

سامسونگ و داستان وان یو آی

عرضه وان یو آی ۵.۰ و ۵.۱ به خوبی این ادعا را تایید می‌کند که سامسونگ نه تنها برای پرچم‌دارانش بلکه برای گوشی‌های مقرون به صرفه خودش هم فراتر از حد انتظار در بخش عرضه به‌روزرسانی ظاهر شده.

هنوز عرضه وان یو آی نسخه ۵.۱ به طور کامل انجام نشده سامسونگ مشغول آزمایش روی یک به روزرسانی مفصل‌تر روی گلکسی زدفولد ۴ است.

کاربری در توییر به تازگی روی نسخه کره‌ای گلکسی زدفولد ۴ بیلد آزمایشی از One UI را دیده که شماره ساخت سیستم عامل  F936NKSU1DWB9 است.

سامسونگ

شاید این اعداد برای شما معنایی نداشته باشد اما اگر با شماره‌های نرم‌افزار سامسونگ آشنا هستید می‌توانید متوجه شوید که این یک به‌روزرسانی اصلی برای رابط کاربری سامسونگ است.

برای کسانی که با این اعداد آشنا نیستند باید بگوییم که عدد ۴ ام مانده به آخر نشان دهنده به روزرسانی اصلی برای رابط کاربری وان یو آی است.

در حال حاضر مشخص نیست که سامسونگ قصد عرضه نرم‌افزار به روزتر برای وان یو آی را دارد یا اندروید؛ شاید هم این نسخه ۵.۱.۱ باشد که قرار است با گوشی‌های تاشوی جدید سامسونگ عرضه شود.

احتمال اینکه سامسونگ نسخه بهبود پیدا کرده وان یو آی ۵.۱.۱ را برای گوشی‌های تاشو در زمان معرفی این محصولات عرضه کند زیاد است به این خاطر که سال گذشته هم با وان یو آی ۴ همین کار را کرده بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید