قیمت Galaxy Fold3 و Z Flip3 در بازار کره به بیرون درز کرد!

قیمت Galaxy Fold3جدیدترین خبر صدور گواهینامه TENAA برای Galaxy Z Fold3 و Z Flip3 که از اوایل امروز منتشر شده، منجر به لو رفتن قیمت قیمت Galaxy Fold3 و Z Flip3 در بازار داخلی سامسونگ شد. گفته می‌شود که قیمت Galaxy Fold3 بین ۱،۹۰۰،۰۰۰ KRW و ۱،۹۹۹،۰۰۰ KRW (۱،۶۵۵ $ – ۱،۷۴۱ دلار) است، در حالی است که Z Flip3 بین ۱،۲۰۰،۰۰۰ KRW و ۱،۲۸۰،۰۰۰ KRW (۱،۰۴۵ $ – ۱،۱۱۰ دلار) خرده فروشی خواهد شد.

آخرین اطلاعات مربوط به قیمت گذاری مربوط به پستی در انجمن کره جنوبی Naver Blog است و شایعات قبلی در مورد کاهش قیمت ۲۰ درصدی را در مقایسه با نسل قبلی گوشی‌های تاشو سامسونگ تایید می‌کند. بد نیست بدانید ، قیمت  Z Fold2 در کره جنوبی سال گذشته ۲،۳۹۸،۰۰۰ KRW (۲،۰۸۸ دلار) بود در حالی که قیمت Z Flip از ۱،۶۵۰،۰۰۰ KRW (۱۴۳۵ دلار) آغاز شد.

قیمت Galaxy Fold3 و Z Flip3 در بازار کره به بیرون درز کرد! - gsmarena 002 22خبر جالب دیگر در گزارش جدید این است که سامسونگ به طور فعال مشتریان را به تعویض دستگاه‌های قدیمی خود و ارتقا  به مدل تاشو جدید سوق می‌دهد. این مزایا باعث افزایش قیمت گوشی‌های تاشو و قیمت Galaxy Fold3 می‌شود. انتظار می‌رود صاحبان فعلی Fold و Flip بهترین نرخ‌ها را برای به روزرسانی دریافت کنند. در این گزارش همچنین ذکر شده که سامسونگ این مدل تاشو امسال را به عنوان زمینه‌ساز محبوبیت گسترده برای گوشی‌های تاشو می‌داند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید