گلکسی Z Fold Tab برای سال آینده میلادی در نظر گرفته شده است؟ + تصاویر

اخیرا تصاویری از یک گجت به نام گلکسی Z Fold Tab منتشر شده که یک گوشی تاشو سه منظوره بوده و می‌تواند به یک تبلت تبدیل شود. با گیگ‌تک همراه باشید.

سامسونگ ساخت و فروش گوشی‌های تاشو خود را حدود دو سال پیش با گلکسی Z Fold شروع کرد و سپس آن را به مدل کوچک‌تر Z Flip با قابلیت تا عمودی و نسخه پیشرفته Z Fold 2 در سال گذشته ادامه داد. با این وجود شایعات جدید یک دستگاه با قابلیت تا شدن به سه قسمت را نشان می‌دهند که ظاهرا هدف بعدی شرکت سامسونگ است.

گلکسی Z Fold Tab ممکن است در اوایل سال ۲۰۲۲ عرضه شود

گلکسی Z Fold Tab

طبق شایعه‌های منتشر شده، ظاهرا سامسونگ قصد ساخت گوشی‌ جدیدی را دارد که ابتدا اسمارتفون، بعد فبلت و در نهایت به یک تبلت بزرگ تبدیل می‌شود. به مانند طرحی که روز گذشته از شرکت TCL دیده بودیم، اما کمی متفاوت‌تر و احتمالا بدون قابلیت رول شدن. همچنین به نظر می‌رسد که ساخت و طراحی دستگاه از هم‌اکنون شروع شده و برای عرضه در اوایل سال ۲۰۲۲ در نظر گرفته شده است.

این دستگاه در حال حاضر با عنوان گلکسی Z Fold Tab شناخته می‌شود و گفته شده که در آن از گلس نازک استفاده‌شده‌است تا راه آن برای استفاده از قلم هوشمند S Pen نیز باز شده‌باشد. با این وجود ممکن است که در رویداد مخصوص معرفی گلکسی Z Fold 3 در اواخر تابستان بالاخره شاهد معرفی یا شاید هم تماشای یک رندر رسمی از گلکسی Z Fold Tab جدید باشیم.

به هر حال اگر به تصاویر دقت کنید، شباهت بسیاری بین این گوشی و گلکسی Z Fold 2 پیدا خواهید کرد، با این تفاوت که اینبار به جای تا شدن در دو قسمت، صفحه سه تکه می‌شود. همچنین وجود یک کیبورد فیزیکی در سومین لایه هم شایعه شده، اما قاعدتا محصول نهایی شامل آن نخواهد بود.

به هر طریق بهتر است تا زمان معرفی رسمی یا اعلام یک خبر صبر کرده و تمامی اطلاعات و تصاویر فوق را در حد یک شایعه بدانید. گلکسی Z Fold Tab ممکن است که در مهر ماه سال جاری رونمایی شود.

منبع: Phone Arena

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید