قاب محافظ تلفن Galaxy Z Fold 4 و Flip 4 پیش‌فروش شد

قاب محافظ تلفن Galaxy Z Fold 4 و Flip 4 پیش‌فروش شد - Samsung Galaxy Z Fold 4 Render Leak 04 696x392 1انتظار می‌رود سامسونگ در ماه آگوست رویدادی را برای معرفی سری بعدی دستگاه‌های تاشو خود از جمله تلفن Galaxy Z Fold 4 و Galaxy Z Flip 4 برگزار کند، نسل جدیدی که مشخصات کلیدی بهتری نسبت به قبل خواهند داشت.

به تازگی ماکت‌هایی از قاب رسمی سامسونگ گلکسی زد فولد ۴ و گلکسی زد فلیپ ۴ توسط فروشنده آنلاین لوازم جانبی موبایل در بریتانیا Mobile Fun برای این دو دستگاه ساخته شده است که پیش‌بینی می‌شود در ماه آینده به فروش برسد.

قاب سیلیکونی مشکی با بند یکی دیگر از قاب‌های مجاز سامسونگ برای Galaxy Z Flip 4 است. پیش‌سفارش برای این قاب ۳۳.۹۹ پوند (تقریباً ۴۱ دلار) هزینه دارد. از این بند مانند حلقه استفاده می‌شود تا مشتریان را محکم‌تر در دست بگیرد.

تلفن Galaxy Z Fold 4 با طراحی بهبودیافته

پیش فروش کیس محافظ تلفن Galaxy Z Fold 4 و Flip 4

قاب رسمی مشکی سامسونگ با قلم S اولین قاب رسمی سامسونگ گلکسی زد فولد ۴ است که Mobile Fun نمایش داده است. Mobile Fun اشاره می‌کند که وجود یک نگهدارنده S-Pen در این مورد عملاً تضمین می‌کند که تلفن Galaxy Z Fold 4 با بخشی برای قلم عرضه نمی‌شود. Mobile Fun در حال حاضر پیش‌سفارش‌های این کیس را می‌پذیرد که قیمتآن ۶۸.۹۹ پوند (تقریباً ۸۳ دلار) است.

قاب محافظ تلفن Galaxy Z Fold 4 و Flip 4 پیش‌فروش شد - InShot ۲۰۲۲۰۷۱۰ ۰۳۳۲۳۶۹۶۵ scaledتلفن Galaxy Z Fold 4 و Flip 4 به زودی برای خرید در دسترس خواهند بود، بنابراین هرگز برای فکر کردن به لوازم جانبی مورد نیاز برای محافظت از تلفن تاشو جدید خود در برابر سقوط، ضربه و خراش زود نیست.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید