رندرهای جدید گلکسی زد فلیپ 5 باز هم هیجان‌زده‌تان می‌کند

همین سه روز پیش بود که شاهد لو رفتن یک سری رندر مربوط به گلکسی زد فلیپ 5 بودیم. رندرهای جدید گلکسی زد فلیپ 5 باز یکبار دیگر در اینترنت منتشر شده‌اند تا نگاه دقیق‌تری به این محصول جذاب سامسونگ داشته باشیم. این رندرهای جدید، جزئیات بیشتری دارند و به درک بهتر ما از این گوشی کمک می‌‌کنند.

مشخصات رندرهای جدید گلکسی زد فلیپ 5

رندرهای جدید به ما نشان می‌دهند که صفحه خارجی گلکسی زد فلیپ 5 شکلی متفاوت‌تر از حالت نرمال دارد. در واقع این صفحه نمایش به نحوی ساخته شده است که به طور کامل قاب پشتی گوشی را بپوشاند. علاوه بر این، در رندرهای قبلی شاهد این بودیم که کناره‌های گوشی حالت منحنی داشتند، اما بر اساس رندرهای جدید، ظاهراً باید شاهد یک فریم کاملاً‌ مسطح باشیم. علاوه بر این، دوربین‌های گوشی (برای قرارگیری صحیح صفحه نمایش) از حالت عمودی به حالت افقی تغییر جهت داده‌اند.
این احتمال می‌رود که لولای گلکسی زد فلیپ 5 نسبت به مدل قبلی این دستگاه به طور کامل متفاوت باشد. بر اساس رندرهای مذکور دیگر هیچ‌گونه فاصله خاصی بین دو نیمه گوشی وجود نخواهد داشت و کاربران دیگر نباید نگرانی خاصی از بابت نفوذ گرد و غبار به این بخش داشته باشند. لولای مدنظر به صورت خاصی طراحی شده است تا بتواند در برابر چنین مواردی از خود مقاومت خوبی نشان دهد.
منبع: جی اس ام آرنا

رندرهای جدید گلکسی زد فلیپ 5 باز هم هیجان‌زده‌تان می‌کند - جدید گلکسی زد فلیپ 5

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید