Galaxy Z Flip 3 5G همچنان افراد را به سوی سامسونگ جذب می‌کند

Galaxy Z Flip 3 5G

Galaxy Z Flip 3 5G قطعا یک گوشی جذاب است. تلاش سامسونگ در گوشی‌های تاشو یک سفر دهه گذشته بوده است. سال‌ها ویدیوهای مفهومی‌ از این شرکت دیدیم، اما در سال ۲۰۱۹ بود که اولین گلکسی تاشو معرفی شد. مسلما معرفی چالش برانگیزی برای سامسونگ بود، اما به هر حال یک دستاورد باورنکردنی در فناوری نیز بود. گلکسی زد فولد 2 و گلکسی زد فولد 3 بعدی فرمول فوق العاده‌ای را بهبود بخشیدند و دستگاه را به یک تجربه بسیار دوستانه تبدیل کردند، بنابرای فقط با یک ابزار عجیب و غریب برای علاقه مندان به تکنولوژی طرف نبودیم.

اما Fold تنها تاشوی نیست که سامسونگ ارائه می‌کند. سری Galaxy Z Flip 3 5G به سبک تاشو جایگاه خاص خود را در دنیای گوشی‌های هوشمند ایجاد کرده است. راحت، جمع و جور و همچنان با طراحی تازه طرفداران زیاد پیدا کرده است.

گوشی Galaxy Z Flip 3 5G است که قابلیت تاشو را برای عموم به ارمغان آورد. این گوشی بدون هیچ مصالحه‌ای ارائه شد: اسنپدراگون 888 درجه یک، صفحه نمایش زیبای آمولد ۱۲۰ هرتزی، بلندگوهای استریو و حتی مقاومت در برابر آب. همه به قیمت ۹۹۹ دلار، قیمتی که بسیاری برای یک گوشی پرچمدار معمولی می‌پردازند.

مجموع این موارد Galaxy Z Flip 3 5G را به یک رقیب جدی در سال ۲۰۲۱ تبدیل کرد. به نظر می‌رسد که این بازی برای سامسونگ نتیجه داد.

Samsung Galaxy Z Flip 3 review: Flippin' marvellous

سامسونگ یک پست وبلاگی برای جشن گرفتن گام های خود در بازار تاشو منتشر کرد. در آن به طور خلاصه داستان سری Fold و Flip را مورد بحث قرار داد و سپس به چیز بسیار جالبی اشاره کرد. گلکسی زد فلیپ 3 بیشتری جذب مشتری تلفن همراه به برند سامسونگ را داشته است. طبق آمار، Z Flip 3 نسبت به سری گلکسی نوت 20 ۱۵۰درصد مشتریان بیشتری را از برند دیگر تغییر داده و به سامسونگ آورده است و ۱۴۰ درصد مشتریان بیشتری نسبت به گلکسی اس 21 به سمت سامسونگ کشانده است.

سامسونگ سال‌ها است که به دنبال آن «هویت متمایزکننده» بوده، اولین بار با نمایشگرهای Edge این موضوع را آزمایش کرد، جایی که شیشه دستگاه به سمت لبه‌ها خمیده بود. با این حال، مشتریان به سرعت از این صفحه نمایش خسته شدند. محافظت از آنها با قاب‌های تلفن سخت است، آنها تصویر را به سمت لبه‌ها تغییر می‌دهند و اغلب باعث لمس اضافی می‌شوند. امروزه، گوشی‌های جدید سامسونگ هنوز صفحه نمایش Edge مانند دارند، اما منحنی آن بسیار کمتر مزاحم است.

Geek Review: Samsung Galaxy Z Flip 3 5G | Geek Culture

به نظر می‌رسد که گوشی‌های تاشو و گام‌هایی که سامسونگ برداشته، ممکن است در آینده نزدیک به هویت تعیین‌کننده واقعی گوشی‌های رده بالای سامسونگ تبدیل شوند. با این حال، شایان ذکر است که Galaxy Z Flip 3 5G و زد فولد 3 محکم‌ترین، قابل اعتمادترین و قابل دسترسی‌ترین گوشی‌های تاشوی هستند که تاکنون در دست داشته‌ایم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید