درز تصاویر زنده از گوشی Galaxy Z Flip 4 سامسونگ

درز تصاویر زنده از گوشی Galaxy Z Flip 4 سامسونگ

به تازگی یکی از یوتیوبرها موسوم به TechTalkTV در صفحه خود تصاویر زنده گوشی Galaxy Z Flip 4 منتشر کرد. تصاویری که طراحی ظاهری این گوشی هوشمند را فاش کرده است.

در تصاویر زنده انتشاریافته حالت‌های گوناگون دستگاه را شاهد هستیم که شامل حالت باز، بسته و در کناری می‌شود. همچنین در قسمت لولا چین کمتری خورده و سامسونگ سعی کرده سطح صاف‌تری برای صفحه نمایش در نظر گیرد.

گوشی Galaxy Z Flip 4 سامسونگ با طراحی جذاب

درز تصاویر زنده از گوشی Galaxy Z Flip 4 سامسونگ

نسل فعلی هنگامی که باز می‌شود به درستی می‌توان چین خوردگی را شاهد بود و کارشناسان معتقد بودند در کاربری همیشگی به این امر عادت خواهد شد. شایعه شده است که سامسونگ در حال بهبود بیشتر این چروک در گوشی آینده خود است، اما احتمالاً باید منتظر بمانیم تا دستگاه را در دست بگیریم تا ببینیم این چروک واقعاً چقدر برجسته است.

درست مانند رندرها، عکس‌های لو رفته از گوشی Galaxy Z Flip 4 ظاهر دستگاهی را نشان می‌دهد که شباهت زیادی به مدل قبلی خود دارد و دارای رنگ‌بندی دو رنگ، دوربین‌های دوگانه و بریدگی حفره‌ای برای دوربین سلفی است. در حالی که لولا کمی نازک‌تر به نظر می‌رسد، زمانی که دستگاه بسته می‌شود فاصله کمی بین دو طرف دستگاه وجود دارد.

TechTalkTV انتظار دارد این دستگاه با همان دوربین‌های ۱۲ مگاپیکسلی اصلی و اولتراواید و دوربین سلفی ۱۰ مگاپیکسلی عرضه شود که اگر درست باشد کمی ناامیدکننده است و یکی از بزرگ‌ترین ضعف‌های Galaxy Z Flip 3 کیفیت دوربین آن بود. همچنین باید شاهد باتری ۳۷۰۰ میلی آمپرساعتی و شارژ سریع ۲۵ واتی باشیم.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید