سامسونگ از گلکسی زد فلیپ 4 میسون مارژیلا با لوازم جانبی منحصربه‌فرد رونمایی کرد

گلکسی زد فلیپ 4 میسون مارژیلاسامسونگ چند هفته پیش پس از افشای همکاری خود با شرکت مد و لباس پاریس میسون مارژیلا، گوشی گلکسی زد فلیپ 4 میسون مارژیلا را معرفی کرد. نسخه محدود این گوشی هوشمند به همراه لوازم جانبی با طراحی منحصربه‌فرد ارائه می‌شود. پس بیایید نگاهی به این دستگاه جدید بیندازیم.

مشخصات و طراحی گلکسی زد فلیپ 4 میسون مارژیلا

سامسونگ از گلکسی زد فلیپ 4 میسون مارژیلا با لوازم جانبی منحصربه‌فرد رونمایی کرد - Samsung Galaxy Z Flip 4 Maison Margiela Edition Casesبرای آگاهی بیشتر، Maison Margiela یک خانه مد لباس در پاریس و یک برند مد لوکس فرانسوی است. سامسونگ می‌گوید که نسخه محدود گلکسی زد فلیپ 4 جدید دارای طراحی الهام گرفته از ارزش‌های طراحی اصلی میسون مارژیلا است که ریشه در سرپیچی، براندازی و رد قراردادها دارد.

تمام جنبه‌های گوشی به گونه‌ای طراحی شده است که با اصالت و ارزش های مارژیلا مطابقت داشته باشد. این گوشی در رنگ سفید مات و دارای قاب فلزی نقره ای-سفید است. چند عنصر در خطوط خاکستری و شفاف وجود دارد که مدارهای داخلی گوشی را نشان می‌دهد.

سامسونگ از گلکسی زد فلیپ 4 میسون مارژیلا با لوازم جانبی منحصربه‌فرد رونمایی کرد - Samsung Galaxy Z Flip 4 Maison Margiela Edition Number Pattern Design 768x768 1این گوشی دارای دو قاب منحصر به فرد است: قاب چرمی و قاب حلقه. قاب چرمی بازتاب تکنیک بیانچتوی نمادین خانه مد است که زیبایی بوم سفید و نشان «چهار بخیه» را نشان می‌دهد که نشانگر ناشناس بودن است. قاب دارای بافت رنگ‌شده منحصر به فردی است که می‌تواند در طول زمان تغییر کند و قاب حلقه از رمزگذاری عددی نمادین Maison Margiela به عنوان حلقه استفاده می‌کند.

سامسونگ از گلکسی زد فلیپ 4 میسون مارژیلا با لوازم جانبی منحصربه‌فرد رونمایی کرد - Samsung Galaxy Z Flip 4 Maison Margiela Edition Silver White Frame 768x768 1سامسونگ همچنین یک تم رابط کاربری سفارشی برای گوشی ایجاد کرده است که دارای تصویر زمینه‌ای است که ظاهری واضح و آیکون‌های جدید ایجاد می‌کند. حتی بسته‌بندی جعبه گوشی نیز کاملاً متفاوت است و شکل گوشی را آشکار می‌کند.

گلکسی زد فلیپ 4 میسون مارژیلا از ۱ دسامبر ۲۰۲۲ در چین (هنگ کنگ)، فرانسه و کره جنوبی در دسترس خواهد بود. این شرکت قیمت آن را اعلام نکرده است یا اینکه آیا دستگاه در آینده در بازارهای دیگر در دسترس خواهد بود یا خیر.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید