گوشی سامسونگ گلکسی XCover5 به‌روزرسانیOne UI 4.1 را دریافت کرد

گوشی سامسونگ گلکسی XCover5 به‌روزرسانی One UI 4.1 را دریافت کردسامسونگ در حال آماده شدن برای عرضه نسل بعدی گوشی هوشمند مقاوم خود با نام Galaxy XCover6 Pro است. مشخصات این دستگاه به طور کامل به بیرون درز کرده و همچنین در چندین سایت صدور گواهینامه ظاهر شده است که به راه‌اندازی قریب الوقوع اشاره دارد.

با این حال، این شرکت دستگاه‌های مقاوم نسل فعلی خود را فراموش نکرده است زیرا Samsung Galaxy XCover5 دریافت به‌روزرسانی One UI 4.1 را آغاز کرده است.

ویژگی‌های جدید Galaxy XCover5 با به‌روزرسانی One UI 4.1

گوشی Galaxy XCover5 در مارس ۲۰۱۱ با سیستم عامل مبتنی بر اندروید ۱۱ عرضه شد. اکنون، سامسونگ از نصب رابط کاربری One UI 4.0 روی این دستگاه صرف نظر کرده و مستقیماً آن را به رابط کاربری One UI 4.1 مبتنی بر اندروید ۱۲ به‌روز کرده است.گوشی سامسونگ گلکسی XCover5 به‌روزرسانیOne UI 4.1 را دریافت کرد - samsung galaxy xcover 5 in hand climber water

این به‌روزرسانی با شماره میان‌افزار G525FXXU5BVE5 ارائه می‌شود و جدیدترین وصله امنیتی اندروید (می ۲۰۲۲) و حدود ۸۰ اصلاح حریم خصوصی و امنیتی را به همراه دارد. به غیر از آن، این به‌روزرسانی یک طراحی UI اصلاح‌شده و قالب مبتنی بر Material You دارد که به کاربران امکان می‌دهد رنگی از کاغذ دیواری خود را انتخاب کرده و آن را در رابط کاربری تلفن هوشمند خود اعمال کنند. رابط کاربری One UI 4.1 همچنین دارای ویجت‌های جدید و حالت‌های تاریک متعددی است.

در میان همه این ویژگی‌ها، قابل توجه‌ترین تغییرات مربوط به حریم خصوصی است که اکنون از طریق یک اعلان به کاربران اطلاع می‌دهد که دوربین و میکروفون آن‌ها فعال است. علاوه بر این، اکنون کاربران برای فعال یا غیرفعال کردن دسترسی دوربین و میکروفون در سطح کل سیستم، میانبری دریافت می‌کنند.

گوشی سامسونگ گلکسی XCover5 به‌روزرسانیOne UI 4.1 را دریافت کرد - galaxy xcover 5 rugged phone front panel displayاگر از کاربران گلکسی Xcover5 در اروپا هستید، می‌توانید با رفتن به تنظیمات » به‌روزرسانی نرم‌افزار » ضربه زدن روی دانلود و نصب، به‌روزرسانی اندروید ۱۲ را دانلود و نصب کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید