Samsung Galaxy Watch5 Pro با باتری بزرگ در راه است!

Samsung Galaxy Watch5 Proبا توجه به برخی شایعات،  Samsung Galaxy Watch5 Pro از خانواده ساعت‌های هوشمند شگفت‌انگیز گلکسی واچ 4 سامسونگ با تنها یک نقطه ضعف بزرگ (عمر باتری) طراحی شده است و به نظر می‌رسد که شرکت کره‌ای کاملاً از این موضوع آگاه است زیرا قبلاً شایعه‌ای شنیده بودیم مبنی بر اینکه دستگاه‌های نسل Watch5، باتری‌های بزرگ‌تری خواهند داشت.

Samsung Galaxy Watch5 Pro با باتری ۵۷۲ میلی آمپر ساعتی!

شایعه جدیدی امروز می‌گوید که باید منتظر Samsung Galaxy Watch5 Pro درجه یک‌ و جدیدتر باشیم که در اواخر امسال بالاتر از Watch5 و Watch5 Classic در فهرست سامسونگ قرار می‌گیرد.

همچنین گفته می‌شود که گلکسی واچ 5 پرو با باتری عظیم ۵۷۲ میلی آمپر ساعتی عرضه می‌شود. برای بیان این موضوع، قدرتمندترین مدل‌های Galaxy Watch4 و Classic دارای باتری ۳۶۱ میلی آمپر ساعتی هستند بنابراین، ساعت‌های آینده از ظرفیت تقریبی ۶۰ درصدی برخوردار خواهند بود که احتمالاً عمر باتری کمتر از دو روز را برای کاربران پرمصرف ارائه خواهپد کرد. گفته شده اگر دارندگان گلکسی واچ 5 پرو از تمام قابلیت‌ها به یکباره استفاده نکنند؛ ممکن است با چنین تنظیماتی، ۴۸ ساعت بتوانند از آن استفاده کنند و این هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد.

Samsung Galaxy Watch5 Pro با باتری بزرگ در راه است! - gsmarena 001 ۲ 1هنوز جزئیات دیگری از Samsung Galaxy Watch5 Pro منتشر نشده است و حتی منابع این شایعه، به طور قطع به یقین تأیید نکرده‌اند که گلکسی واچ 5 پرو عرضه شود و سامسونگ همچنان می‌تواند پروژه را لغو کند. امیدواریم که حقیقت نداشته باشد و خانواده Watch5 با کیفیت بهتری نسبت به دستگاه‌های Watch4 عرضه شود.

Samsung Galaxy Watch5 Pro با باتری بزرگ در راه است! - gsmarena 001 ۳ 1

با این حال باید در نظر گرفت که این احتمالاً با قیمتی حتی بالاتر از Galaxy Watch4 Classic (۴۶ میلی متر) عرضه خواهد شد و همچنین تنها چیزی که در حال حاضر داریم یک شایعه تایید نشده است، شماره مدل گلکسی واچ 5 پرو ادعایی (SM-R925) در یک گواهینامه کره‌ای نشان داده شده و این تنها به این معنی است که دستگاه سامسونگ با چنین شماره مدلی در حال ساخت است و چون با R شروع می‌شود، می‌دانیم که یک دستگاه پوشیدنی است.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید