ساعت Galaxy Watch5 Pro، یک مدل خاص دیگر از سامسونگ

ساعت Galaxy Watch5 Pro سامسونگ با باتری پرظرفیت از راه می رسد

سری ساعت Galaxy Watch4 سامسونگ اگرچه شگفت انگیز بودند اما یک نقطه ضعف داشتند و آن عمر باتری کوتاه بود. حال به نظر رسیده شرکت کره‌ای قصد دارد در نسل جدید به حل مسئله پرداخته و با معرفی مدل ساعت Galaxy Watch5 Pro مشکل را جبران کند.

تاکنون شایعاتی درباره سری ساعت ساعت Galaxy Watch5 شنیدیم و در تازه‌ترین اخبار مشخص شده که در کنار دو مدل اصلی این سری، یک نسخه پرو هم تدارک دیده شده که ساعت Galaxy Watch5 Pro نام دارد. این یعنی در کنار ساعت Galaxy Watch5 ساده و کلاسیک، مدل پرو هم قرار خواهد داشت.

ساعت Galaxy Watch5 Pro با عمر باتری بیشتر

ساعت Galaxy Watch5 Pro سامسونگ با باتری پرظرفیت از راه می رسد

 گفته می‌شود که این ساعت با باتری پرظرفیت ۵۷۲ میلی آمپر ساعتی از راه خواهد رسید. برای بیان این موضوع، بزرگ‌ترین مدل Galaxy Watch4/Classic دارای باتری ۳۶۱ میلی آمپر ساعتی هستند. بنابراین، چنین ظرفیتی تقریباً ۶۰٪ بیشتر از نسل پیشین است، که احتمالاً همچنان عمر باتری کمتر از دو روز را برای کاربران فعال به دنبال خواهد داشت. گفته شده، کسانی که همه ویژگی‌ها را به کار نگیرند، ممکن است با چنین تنظیماتی تا ۴۸ ساعت عمر باتری را تجربه کنند.

با این حال، هشدارهایی وجود دارد که باید در نظر گرفت. اول از همه، این گزینه با قیمتی حتی بالاتر از Galaxy Watch4 Classic چهل و شش میلیمتری عرضه خواهد شد که چندان ارزان نبود. در قسمت بعد، تایید نشدن این خبر از سوی سامسونگ است، اگرچه شماره مدل Watch5 Pro ادعایی (SM-R925) در یک پایگاه گواهی کره‌ای رویت شده است.

ساعت Galaxy Watch5 Pro، یک مدل خاص دیگر از سامسونگ - gsmarena 000 2

این تنها به این معنی است که دستگاه سامسونگ ساعت Galaxy Watch5 Proبا چنین شماره مدلی در حال ساخت بوده، و چون با R شروع می‌شود، می‌دانیم که یک دستگاه گجت پوشیدنی خواهد بود. هنوز جزئیات دیگری از ساعت Galaxy Watch5 Pro دردسترس نیست و حتی منابع ادعا شده برای این شایعه حکم تاییدیی ندادند که Galaxy Watch5 Pro واقعاً عرضه خواهد شد یا خیر. شاید سامسونگ چنین مدلی را اصلا ارائه ندهد و در سطح شایعه باقی بماند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید