سری سامسونگ گلکسی واچ ۶ دارای ۴ مدل خواهد بود

سری واچ ۶ که از دو مدل گلکسی واچ ۶ و گلکسی واچ ۶ کلاسیک تشکیل شده، در شرف عرضه توسط سامسونگ است. بعضی از مشخصات باتری این گجت‌ها پس از دریافت گواهینامه 3C در چین به تازگی مشخص شده است. در مجموع چهار مدل برای این سری وجود خواهد داشت، دو مدل برای واچ ۶ و دو مدل هم برای واچ ۶ کلاسیک.

بر اساس لیست ارائه شده توسط 3C، گلکسی واچ ۶ در دو سایز ۴۰ میلی متری و ۴۴ میلی متری عرضه خواهد شد. ظرفیت باتری برای مدل کوچکتر ۳۰۰ میلی آمپر ساعت و برای مدل بزرگتر ۳۵۰ میلی آمپر ساعت خواهد بود. این باتری‌ها کمی قدرتمندتر از باتری‌های ۲۸۴ و ۳۴۰ میلی‌ آمپر ساعتی موجود در نسخه‌های قبلی گلکسی واچ هستند.

گلکسی واچ ۶

دو سایز هم برای گلکسی واچ ۶ کلاسیک در دسترس خواهد بود: ۴۲ میلی متری و ۴۶ میلی متری. نسخه کوچکتر دارای باتری ۳۳۰ میلی آمپر ساعتی خواهد بود، در حالی که نسخه بزرگتر از باتری ۴۰۰ میلی آمپر ساعتی بهره می‌برد. این باتری‌ها به طور قابل‌توجهی قدرتمندتر از باتری‌های ۲۴۷ و ۳۴۰ میلی‌ آمپر ساعتی هستند که در مدل‌های قبلی گلکسی واچ کلاسیک مشاهده می‌شد.

ظرفیت باتری بیشتر نشان می‌دهد که سامسونگ می‌خواهد عمر باتری ساعت‌های هوشمند خود را افزایش دهد، که یکی از مهم‌ترین تقاضاهای کاربران از سامسونگ بوده است. اپل واچ سری ۶ که محدوده قیمتی تقریباً مشابه اما ویژگی‌ها و امکانات بیشتری نسبت به ساعت‌های سامسونگ دارد، رقیب محبوب ساعت‌های هوشمند سری گلکسی واچ محسوب می‌شود.

به جز مشخصات باتری، هنوز اطلاعات زیادی در مورد سری گلکسی واچ ۶ در دسترس نیست. با این حال، طبق شایعات منتشر شده، این ساعت‌ها نمایشگرهای شیشه‌ای با محافظ Corning Gorilla Glass DX، بدنه تیتانیوم یا فولاد ضد زنگ، رنگ‌های مختلف و پشتیبانی از طیف وسیعی از قابلیت‌های نظارت بر تناسب اندام خواهند داشت. در ضمن سری گلکسی واچ ۶ ممکن است با پشتیبانی از قاب چرخان عرضه شود.

اگرچه سامسونگ هنوز هیچ اطلاعاتی را در مورد این دستگاه‌ها تایید نکرده است، اما پیش‌بینی می‌شود که در ماه آوریل به همراه سایر آیتم‌های اکوسیستم سامسونگ عرضه شوند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید