ساعت Galaxy Watch 5 سامسونگ باتری بزرگتری دارد!

ساعت Galaxy Watch 5 سامسونگ باتری بزرگتری دارد

براساس گزارش تازه انتشاریافته، سامسونگ قصد دارد بزودی نسل بعدی ساعت هوشمند خود را معرفی کند. مدلی که به عنوان ساعت Galaxy Watch 5 شناخته شده و چندین تریم خواهد داشت. حال گزارش جدیدتری منتشر شده که برخی اطلاعات پیرامون نسل بعدی گجت پوشیدنی شرکت کره‌ای را فاش می‌کند.

در این خبر آمده که ساعت Galaxy Watch 5 در نسخه ۴۰ میلیمتری باتری ۲۷۶ میلی آمپرساعتی و نسخه ۴۴ میلیمتری باتری ۳۹۷ میلی آمپرساعتی خواهد داشت. هر دو نسخه در مقایسه با نسل قبل ارتقایی در ظرفیت باتری دارند و نشان می‌دهد که باید شاهد عرضه ساعتی با عمر باتری طولانی باشیم.

ساعت Galaxy Watch 5 با عمر باتری طولانی

ساعت Galaxy Watch 5 سامسونگ باتری بزرگتری دارد

انتظار داریم ارتقا ظرفیت باتری برایمدل ۴۰ میلیمتری تاثیر بیشتری نسبت به نمونه ۴۴ میلیمتری خواهد داشت. پیشتر نیز وب سایت سم موبایل در یک پایگاه ظرفیت باتری ساعت Galaxy Watch 5 را کشف کرد. زمانی که سامسونگ Galaxy Watch 4 را عرضه کرد، این مدل نخستین ساعت هوشمندی بود که سیستم عامل مشترکی بین سامسونگ و گوگل را دربرمی‌گرفت. این یعنی کاربر می‌تواند تجربه لذت بخش با ترکیب دو سیستم عامل تایزن و Wear OS داشته باشد.

انتظار داریم نسل جدید با سیستم عامل خالص WearOS از راه برسد. متاسفانه جزئیات بیشتری فاش نشد و باید منتظر ماند تا اطلاعات تکمیلی درباره محصول آینده پوشیدنی سامسونگ کسب کنیم. برند کره‌ای سخت در تلاش است قابلیت‌های بهتری بیافزاید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید