طراحی گلکسی واچ سری 5 توسط رندرها تایید شد

طراحی گلکسی واچ سری 5 توسط رندرها تایید شدباوجود اینکه چند ماه تا معرفی نسل بعدی ساعت‌های هوشمند سامسونگ، گلکسی واچ سری 5، فاصله داریم؛ بسیاری از شایعات اخیر مشخصات کلیدی نسخه آینده را تأیید کرده‌اند و امروز، به لطف افشاگر معروف ایوان بلاس که رندرهای رسمی گلکسی واچ سری 5 را در گزارشی در 91mobiles به اشتراک گذاشت، اکنون تصاویر و مشخصات دقیقی از ساعت‌های هوشمند گلکسی آینده (گلکسی واچ 5 و واچ 5 پرو) در اختیار داریم.

مشخصات گلکسی واچ سری 5 سامسونگ

گلکسی واچ 5 با اسم رمز «Heart» دارای اندازه ۴۴ میلی‌متری است و طراحی آن در مقایسه با گلکسی واچ 4 فعلی بسیار ساده به نظر می‌رسد. همچنین این افشاگر مدعی شده که سامسونگ، گلکسی واچ 5 را در دو اندازه قاب ۴۰ و ۴۴ میلی متری عرضه خواهد کرد.

طراحی گلکسی واچ سری 5 توسط رندرها تایید شد - Samsung Galaxy Watch 5 Whiteساعت Galaxy Watch 5 قرار است با طیف رنگ گسترده‌ای از جمله گرافیت، نقره‌ای، آبی و صورتی طلایی عرضه شود و علاوه بر این، شاهد رنگ‌های متنوعی از سری Pro باشیم.

طراحی گلکسی واچ سری 5 توسط رندرها تایید شد - Samsung Galaxy Watch 5تصاویر گلکسی واچ 5 پرو به‌ اشتراک گذاشته‌شده، کیفیت بالای این سری نشان داد و اندازه کیس ۴۵ میلی‌متری را مشخص کرد. برخلاف گلکسی واچ 4 کلاسیک، مدل پرو فقط در یک اندازه عرضه می‌شود.

طراحی گلکسی واچ سری 5 توسط رندرها تایید شد - ezgif 1 31235efc4cگلکسی واچ 5 پرو در رنگ‌های تیتانیومی مشکی و خاکستری موجود خواهد بود و شایان ذکر است که سامسونگ در واقع حاشیه‌ها را حذف کرده و قاب‌های فیزیکی را با چیزی که «قاب دیجیتالی» می‌نامد، جایگزین کرده است.

امسال گلکسی واچ سری 5 از محافظ Sapphire Crystal به جای Gorilla Glass DX استفاده خواهند کرد و در انواع LTE و با GPS و ضد آب 5ATM ارائه خواهند شد. گزارش 91mobiles مدعی شده که هر دو ساعت دارای رابط کاربری One UI Watch 4.5 مبتنی بر wearOS 3.5 هستند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید