سامسونگ نسخه تام برون ساعت Galaxy Watch 4 Classic را با قیمت ۸۰۰ دلار عرضه می کند

سامسونگ نسخه تام برون ساعت Galaxy Watch 4 Classic را با قیمت ۸۰۰ دلار عرضه می کندشرکت سامسونگ به تازگی نسخه تام برون ساعت Galaxy Watch 4 Classic را با قیمت ۸۰۰ دلار عرضه کرده است که می‌توان آن را نسخه‌ پریمیوم این ساعت دانست.

ساعت Galaxy Watch 4 Classic در کنار باندل‌های تام برون ادیشن گلکسی زد فلیپ 3 و زد فولد 3 قرار می‌گیرد و نشان از همکاری بلند مدت سامسونگ و Thom Browne است. البته باندل‌های مورد اشاره با ساعت گلکسی واچ 4 و یک جفت گلکسی بادز 2 همراه هستند.

نسخه تام برون ساعت Galaxy Watch 4 Classic جذاب و گران قیمت

سامسونگ نسخه تام برون ساعت Galaxy Watch 4 Classic را با قیمت ۸۰۰ دلار عرضه می کنداما نسخه تام برون ساعت Galaxy Watch 4 Classic شامل دستگاه دیگری نمی‌شود. قیمت این گجت پوشیدنی ۸۰۰ دلار بوده که در باکس آن سه بند و یک شارژر با تم تام برون قرار دارد. پوشش این ساعت آبکاری شده بوده و جلوه براقی دارد.

در ساعت تام برون Galaxy Watch 4 Classic چند واچ فیس با تم همین برند قرار گرفته و تنها نسخه ۴۲ میلیمتری ساعت هوشمند مورد اشاره را دربرمی‌گیرد. شایان ذکر بوده که سامسونگ این نسخه محدود را در تعداد مشخصی عرضه خواهد کرد و قرار نیست هفتم مهر یا ۲۹ سپتامبر در تولید انبوه راهی بازار شود.

در سال‌های گذشته نیز سامسونگ طی همکاری با Thom Browne، باندل‌های ویژه تدارک دیده تا نظر طرفداران محصولاتش را جلب کند. هرچند که این نسخه‌ها ویژه هستند و در تولید انبوه به فروش نمی‌رسند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید