جزئیات بیشتر Samsung Galaxy Watch 4 در لیست FCC نشان داده شده است

 Watch 4اکنون سه پوشیدنی سامسونگ از FCC عبور کرده‌اند. دستگاه‌هایی با شماره مدل SM-R890 ، SM-R875 و SM-R870 به سازمان تنظیم مقررات رسیده‌اند و احتمالا همان Watch 4 هستند.

فرض بر این است که SM-R890 بزرگترین مدل Wi-Fi دار این ساعت هوشمند، سامسونگ گلکسی Watch 4 است و باتری با عنوان EB-BR890ABY را درون خود دارد. ظرفیت این واحد نامشخص است اما مدل‌های بزرگتر گلکسی واچ معمولا از باتریهای کمی بزرگتر استفاده می‌کنند. دو دستگاه دیگر به ترتیب می‌توانند LTE و فقط Wi Fi در Galaxy Watch Active 4 باشند. مانند SM-R885 ، هر سه مدل با شارژر بی سیم EP-OR825 مورد آزمایش قرار گرفتند.

این لیست‌ها جزئیات تاریخ شروع معرفی پوشیدنی‌ها را اعلام نمی‌کند، اما حضور آنها در FCC نشان می‌دهد که معرفی رسمی این مدل در راه است.

۱۴ ژوئن ۲۰۲۱ (۲۴ خرداد) دیدیم که سری Galaxy Watch 4 سامسونگ در اوایل ماه جاری از طریق China 3C سفر می‌کند. اکنون این محصول به FCC رسیده است. دستگاهی با شماره مدل SM-R885 در سایت صدور گواهینامه ایالات متحده ظاهر شده که دارای چند جزئیات جذاب است.

با توجه به شماره مدل آن، SM-R885 می‌تواند نوع LTE SM-R880 باشد. اعتقاد بر این است که مورد آخر، Galaxy Watch 4 کوچکتر ۴۱ میلی متری است. در حالی که لیست FCC در مورد اندازه آن توضیحی نداده ، اما ساعت هوشمند مورد بحث از چندین باند LTE پشتیبانی می‌کند. علاوه بر این، این ساعت ازWi-Fi ، NFC ، GNSS و بلوتوث دو باند نیز پشتیبانی می‌کند. پخش صدا از حافظه داخلی ساعت هوشمند نیز به عنوان یک ویژگی ذکر شده‌است.

در مورد شارژ، این ساعت هوشمند با باتری شماره مدل EB-BR880ABY بسته بندی می‌شود. ما دیدیم که این سلول در لیست‌های قبلی ذکر شده و امتیاز آن ۲۴۰ میلی آمپر است. این موضوع نشان می‌دهد که ظرفیت باتری Galaxy Watch 3 و 4 تفاوتی نخواهد داشت.

Samsung Galaxy Watch 4 will run Wear OS – but glucose tracking is off the menu

Samsung Galaxy Watch 4: در مورد شارژ چه می‌دانیم؟

برای شارژ، Galaxy Watch 4 ظاهرا پشتیبانی از شارژ بی سیم Qi را حفظ خواهد کرد. با این حال، این ساعت ممکن است شارژر خود را با مدل‌های قبلی به اشتراک بگذارد. FCC گلکسی Watch 4 را با شارژر شماره EP-OR825 آزمایش کرد. شارژر بی سیمی که از گلکسی واچ 3 و ۲ ساعت فعال  پشتیبانی می‌کند. این موضوع همچنین نشان می‌دهد که گلکسی واچ 4 نیز ممکن است شارژ ۵ وات را داشته باشد.
در حالی که اخیراً در لیست 3C آمده که Galaxy Watch 4 ممکن است با شارژر عرضه نشود، اما به نظر می‌رسد که سامسونگ به استفاده از شارژر فعلی خود ادامه دهد. این کار یک اقدام منطقی برای سامسونگ است، زیرا شرکت را از تولید یک شارژر جدید نجات می‌دهد. این موضوع همچنین باید به معنای پایین آمدن قیمت برای مصرف کنندگان باشد.

بنابراین چه زمانی می‌توان انتظار داشت که گلکسی واچ ۴ اولین حضور رسمی خود را داشته باشد؟ شایعات متناقض نشان می‌دهد که معرفی این محصول ممکن است در ماه مرداد رخ دهد. با این حال، لیست FCC اشاره می‌کند که این ساعت هوشمند اولین پوشیدنی است که به زودی معرفی خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید