سری تبلت گلکسی S8 در مسیر دریافت اندروید ۱۳

تبلت گلکسی S8سامسونگ آپدیت اندروید ۱۳ را برای خانواده تبلت گلکسی S8 در ایالات متحده منتشر کرده است. در ابتدا عرضه برای واحدهای مدل پلاس آغاز شده است. این دستگاه، به‌روزرسانی بزرگ اندروید را در شبکه Xfinity Mobile با نسخه سیستم عامل X808USQU2BVK4 دریافت می‌کند.

به‌نظر می‌رسد که این به‌روزرسانی در حال گسترش است و تبلت گلکسی S8 وانیلی و گلکسی S8 اولترا نیز به زودی به لیست دارندگان به‌روزرسانی One UI 5.0 مبتنی بر اندروید ۱۳ با شماره‌های ساخت یکسان خواهند پیوست.

سری تبلت گلکسی S8 اولین تبلت سامسونگ بود که به‌روزرسانی اندروید 13 را دریافت کرد. شرکت سامسونگ چند هفته پیش در اروپا راه‌اندازی شد. نسخه اولیه فقط مدل‌های 5G را در منطقه پوشش می‌دهد، اما بلافاصلع سامسونگ عرضه را به واحدهای فقط وای فای گسترش داد و به طور همزمان این به‌روزرسانی را در سایر بازارهای جهانی منتشر کرد.

سری تبلت گلکسی S8 در مسیر دریافت اندروید ۱۳ - New report details Samsungs plans for Tab S8 tablets Galaxy Watch 5 and Buds Live 2اکنون انتظار برای کاربران در ایالات متحده نیز به پایان رسیده است و همه کاربران تبلت گلکسی S8، گلکسی S8 پلاس و گلکسی S8 اولترا ایالتی باید این به‌روزرسانی را در چند روز آینده دریافت کنند.

جدیدترین تبلت‌های اندرویدی پرچمدار سامسونگ برای این به‌روزرسانی One UI 5.0 باید منتظر بمانند. در این به‌روزرسانی نمادهای برنامه‌های برجسته، ابزارهای سفارشی سازی جدید، انیمیشن‌های سیستمی روان‌تر و منوهای سیستم را دوباره سازماندهی شده پیدا خواهید کرد. همچنین ویژگی‌های دوربین و ویرایش جدید و بهبودهایی برای برنامه‌ها و سرویس‌های موجود مانند بیکسبی روتین و گالری وجود دارد و سامسونگ ویژگی‌های حریم خصوصی و امنیتی خود را نیز بهبود بخشیده است.

خانواده تبلت گلکسی S8 نیز آخرین پچ امنیتی را در ایالات متحده دریافت می‌کند

همانند بازارهای بین‌المللی، به‌روزرسانی One UI 5.0 مبتنی بر اندروید ۱۳ برای سری Galaxy Tab S8 در ایالات متحده نیز با وصله امنیتی نوامبر ارائه می‌شود. SMR (نسخه نگهداری امنیتی) ماه گذشته، بیش از ۶۰ آسیب پذیری را در دستگاه‌های اندرویدی سامسونگ اصلاح می‌کند. بیشتر این اصلاحات مربوط به نقص‌های سیستم‌عامل اندروید هستند، اما شرکت کره‌ای برخی از مشکلات خاص دستگاه‌های گلکسی را نیز اصلاح کرده است و تعداد انگشت شماری از این وصله‌ها توسط این شرکت برچسب بحرانی گرفتند. 

سری تبلت گلکسی S8 در مسیر دریافت اندروید ۱۳ - samsung galaxy tab s8 ultra leaked by iceuniverse 780x470 1اگر از یکی از جدیدترین تبلت‌های اندرویدی پرچمدار سامسونگ در ایالات متحده استفاده می‌کنید، به‌روزرسانی اندروید ۱۳ به زودی در دسترس شما قرار خواهد گرفت. طبق معمول، می‌توانید به‌روزرسانی‌ها را از طریق تنظیمات بررسی کنید.

پس از باز کردن تنظیمات، به منوی به‌روزرسانی نرم افزار بروید و روی دانلود و نصب ضربه بزنید. اگر به‌روز‌رسانی در دسترس باشد، از شما خواسته می‌شود آن را دانلود کنید. اگر هیچ به‌روزرسانی نمی‌بینید، چند روز صبر کنید و دوباره بررسی کنید و همچنین ممکن است پس از رسیدن به‌روزرسانی به تبلت، اعلانی دریافت کنید. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید