تبلت‌های سری گلکسی Tab S8 سامسونگ در حال دریافت آپدیت اندروید 12L

تبلت های سری گلکسی Tab S8 سامسونگ در حال دریافت آپدیت اندروید 12L هستندسامسونگ اخیرا گوشی هوشمند گلکسی زد فولد 4 را عرضه کرده است. این گوشی هوشمند اولین گوشی این برند است که با اندروید 12L خارج از جعبه عرضه می‌شود. اکنون هم، این شرکت در حال عرضه آن به تبلت‌های خود است؛ چرا که تبلت‌های سری گلکسی Tab S8 سامسونگ در حال دریافت آپدیت اندروید 12L هستند.
 
تبلت‌های سری Tab S8 سامسونگ به اولین تبلت‌های این غول کره جنوبی تبدیل شده‌اند که به‌روز‌رسانی نرم‌افزار اندروید 12L را با رابط کاربری One UI 4.1.1 دریافت می‌کنند.

مشخصات تبلت‌های سری Tab S8 سامسونگ

این به‌روزرسانی در حال حاضر برای Galaxy Tab S8+ ،Tab S8 و Tab S8 Ultra در اروپا در حال ارائه است.
 همچنین هر دو نسخه تبلت – تلفن همراه و Wi-Fi واجد شرایط این به‌روزرسانی جدید هستند که در حال عرضه می‌باشد.
 
تبلت های سری گلکسی Tab S8 سامسونگ در حال دریافت آپدیت اندروید 12L هستند
 
گزارش SamMobile نشان می‌دهد که Samsung Galaxy Tab S8 با نسخه میان‌افزار X70xBXXU2AVH2 عرضه می‌شود، در حالی که مدل +Galaxy Tab S8 با نسخه سیستم‌افزار X80xBXXU2AVH5 و Samsung Galaxy Tab S8 Ultra با نسخه سیستم عامل X90xBXXU2AVH2 به روز رسانی می‌شود.
 
تبلت های سری گلکسی Tab S8 سامسونگ در حال دریافت آپدیت اندروید 12L هستند
همراه با نسخه جدید اندروید، این به‌روز‌رسانی با پچ امنیتی آگوست ۲۰۲۲ نیز همراه است. حجم این به‌روز‌رسانی ۲.۳ گیگابایت می‌باشد؛ این به این معنی است که برای ارتقای دستگاه خود، شما به حدود ۲.۵ گیگابایت فضای ذخیره سازی خالی در دستگاه نیاز دارید.
 
Android 12L در سال گذشته در نشست توسعه دهندگان اندروید معرفی شد که یک رابط کاربری بهینه برای دستگاه‌های با صفحه‌نمایش بزرگ مانند تبلت‌ها، تاشوها و دستگاه‌های دارای سیستم عامل کروم ارائه می‌دهد. گوگل می‌گوید که رابط کاربری را برای زیباتر‌کردن اندروید و استفاده آسان‌تر در صفحه‌نمایش‌های بزرگتر از 600sp اصلاح کرده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید