سامسونگ گلکسی اس ۲۴ اولترا با یک دوربین کمتر عرضه خواهد شد

از سال ۲۰۲۱، سامسونگ مدل‌های اولترا را در سری گلکسی اس خود با چهار دوربین پشتی عرضه کرده است که دوتای آنها تله فوتو هستند، یک تله‌ فوتو با زوم ۳ برابری که با یک تله‌ فوتو پریسکوپی با زوم ۱۰ برابری به هم متصل می‌شوند. اما طبق گفته‌های منبع اطلاعاتی معتبر Ice universe، سال آینده گلکسی اس ۲۴ اولترا ممکن است تغییر کند.

این افشاگر ادعا می‌کند که سامسونگ تله فوتو ۳ برابری را از گلکسی اس ۲۴ اولترا حذف و آن را در تله فوتو پریسکوپی ادغام کرده است. در حالی که Ice universe بیشتر از این اطلاعاتی نداده، اما یک منبع اطلاعاتی دیگر ادعا می‌کند که سامسونگ تله فوتو ۳ برابری را از گلکسی اس ۲۴ حذف کرده و یک تله فوتو تا شده متغیر با زوم ۳ تا ۱۰ برابری را به این گوشی اضافه کرده است.

گلکسی اس ۲۴ اولترا

دسامبر گذشته، Ice universe اعلام کرد که سامسونگ حسگر تله فوتو گلکسی اس ۲۴ اولترا را که در مدل‌های قبلی دیده می‌شد با راه‌حل جدیدی جایگزین خواهد کرد. این تله فوتو تا شده متغیر ۳ تا ۱۰ برابری می‌تواند آن راه‌حل جدید باشد.

اگرچه این اطلاعات از منابع متعددی به دست آمده، اما بهتر است آنها را خیلی جدی نگیریم و منتظر اطلاعات بیشتر باشیم تا مطمئن شویم که سامسونگ دوربین تله فوتو ۳ برابری را از گلکسی اس ۲۴ اولترا حذف خواهد کرد، زیرا بیش از شش ماه تا رونمایی آن باقی مانده است و برنامه‌ها همیشه می‌توانند تغییر کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید