سری گلکسی اس 23 سامسونگ با صفحه‌نمایشی مشابه سری گلکسی اس 22!

احتمالا سری گلکسی اس 23 سامسونگ صفحه‌نمایشی مشابه با سری گلکسی اس 22 داشته باشد

سال هنوز به پایان نرسیده ولی شایعات زیادی در مورد پرچمدار سری گوشی‌های هوشمند سامسونگ برای سال آینده، یعنی سری گلکسی اس 23، در فضای مجازی منتشر شده است.

صفحه‌نمایش سری گلکسی اس 23 سامسونگ

مدتی پیش منبع سرشناس Ice Universe مطلبی را در این مورد منتشر کرد که در آن گفته بود: سری آینده گلکسی S23 مانند سری گلکسی S22 امسال خواهند بود. در حال حاضر با اطلاعاتی که در مورد Galaxy S23 آینده منتشر شده، نشان می‌دهد این دو سری گوشی واقعا تقاوت زیادی باهم نخواهند داشت.

احتمالا سری گلکسی اس 23 سامسونگ صفحه_نمایشی مشابه با سری گلکسی اس 22 داشته باشد

همچنین این منبع اطلاعاتی، پستی را در Weibo منتشر کرد که در آن اندازه، وضوح و ابعاد صفحه‌نمایش را برای کل سری گلکسی S23 نشان می‌داد.

طبق این پست، گلکسی اس 23 و اس ۲۳ پلاس آینده به ترتیب دارای صفحه‌نمایش ۶.۱ و ۶.۶ اینچی با رزولوشن ۱۰۸۰x۲۳۴۰ پیکسل و رزولوشن ۱۴۴۰x۲۳۴۰  پیکسل خواهند بود که این یعنی صفحه‌نمایش‌هایی مشابه گلکسی S22 و +S22 دارند. ولی باز هم احتمالا در ابعاد، تفاوت‌های کمی داشته باشند.

احتمالا سری گلکسی اس 23 سامسونگ صفحه_نمایشی مشابه با سری گلکسی اس 22 داشته باشد (1)

همچنین هیچ تغییری در مدل اولترا سال آینده، گلکسی اس ۲۳ اولترا نیز وجود نخواهد داشت. گفته شده است که گلکسی اس ۲۳ اولترا دارای صفحه‌نمایش ۶.۸ اینچی با وضوح ۳۰۸۰ در ۱۴۴۰ پیکسل خواهد بود که مشابه گلکسی اس ۲۲ اولترا است. ولی با این حال S23 Ultra می‌تواند کمی باریکتر و بلندتر از مدل‌های قبلی خود باشد.

اگر بخواهیم حدس بزنیم، سری گلکسی S23 آینده احتمالا دارای پنل AMOLED 120 هرتزی خواهد بود. با این حال ممکن است سری گلکسی S23، به خصوص اس 23 و اس ۲۲ پلاس، نسبت به نسل‌های قبلی خود ارتقاء زیادی نداشته باشند.

احتمالا سری گلکسی اس 23 سامسونگ صفحه_نمایشی مشابه با سری گلکسی اس 22 داشته باشد

ولی احتمالا گلکسی اس ۲۳ اولترا ارتقا چشمگیری دریافت می‌کند. چرا که شایعات حاکی از آن است که این گوشی با دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی عرضه شده و در نهایت جایگزین ۱۰۸ مگاپیکسل در گلکسی اس ۲۲ اولترا می‌شود.

در کل اطلاعات رسمی زیادی در مورد این گوشی وجود ندارد، ولی نکته‌ای که تایید شده است این است که کل سری گلکسی اس 23 از چیپست اسنپدراگون، احتمالاً اسنپدراگون ۸ نسل ۲، قدرت می‌گیرند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید