سری گلکسی اس ۲۳ سامسونگ یک بروزرسانی بزرگ برای دوربین دریافت می‌کند

سامسونگ بروزرسانی مورد انتظار خود برای دوربین سری گلکسی اس ۲۳ را منتشر کرد. طبق پستی که در انجمن جامعه سامسونگ منتشر شده، این شرکت در این بروزرسانی چندین بخش از دوربین سری گوشی‌های اس ۲۳ را بهبود داده و عملکردهای جدیدی را نیز به اپلیکیشن گالری افزوده است.

بهبود بخش دوربین به عنوان دومین آپدیت در ماه مارس در دسترس قرار می‌گیرد. این بروزرسانی با نسخه فریم ور S91xNKSU1AWC8 در دسترس قرار می‌گیرد که حدود ۹۲۲/۸۸ مگابایت حجم دارد.

یکی از تغییرات کلیدی مربوط به بهبود سرعت و دقت فوکوس خودکار می‌شود. اکنون می‌توانید در گلکسی اس ۲۳ خود با کلیک روی سوژه‌ها فوکوس کنید، حتی زمانی که فوکوس تنظیم نشده باشد. در حالی که این کار تصویربرداری را سریع‌تر می‌کند، اما ممکن است تصاویر کمی تار شوند. طبق گفته سامسونگ کاربران می‌توانند تنظیمات Camera Assistant را تغییر دهند تا پس از تکمیل فوکوس، بتوانند به روال گذشته عکس‌برداری کنند.

این بهبودها همچنین به تثبیت (stabilization) تصویر و وضوح (Sharpness) دوربین اولترا واید در تنظیمات نور کم منجر شده است. برخی از باگ‌ها و سایر مشکلات در هنگام عکس‌برداری نیز برطرف شده است.

DXOMARK

تغییرات کامل آخرین بروزرسانی دوربین گلکسی اس ۲۳ را در اینجا مشاهده می‌کنید.

  • بهبود در اپلیکیشن گالری به شما این امکان را می‌دهد عکس‌هایی که به تازگی گرفته شده‌اند و در حال پردازش هستند را فوراً حذف کنید.
  • الگوریتم فوکوس خودکار تغییر کرده است، بنابراین وقتی دکمه شاتر را فشار می‌دهید، دوربین در هر صورت عکس را می‌گیرد حتی اگر کادر خارج از فوکوس باشد یا به طور درست تنظیم نشده باشد. با این حال، اگر می‌خواهید برنامه دوربین فقط پس از فوکوس شدن فریم عکس‌برداری کند، می‌توانید این تنظیمات را از اپلیکیشن Camera Assistant و بخش Prioritize Focus Over Speed ON تغییر دهید.
  • وضوح تصاویر بهبود یافته و لرزش‌ها هنگام فیلمبرداری با استفاده از دوربین اولترا واید در شرایط کم نور با استفاده از حالت Super Steady کاهش یافته است. اپلیکیشن دوربین همچنین پیغامی را نمایش می‌دهد که می‌گوید حالت Super Steady برای افزایش کیفیت تصویر به نور محیطی خوبی نیاز دارد.
  • باگی که گاهی اوقات هنگام استفاده از دوربین عقب در حالت Photo، یک خط سبز رنگ در سمت چپ نشان می‌دهد رفع شده است.
  • هنگامی که وضوح تصویر روی فول اچ دی ۶۰ فریم در ثانیه تنظیم شده و تنظیم خودکار FPS هنگام استفاده از دوربین عقب غیرفعال می‌شود، تثبیت فیلم بهبود یافته است.
  • مشکل باندبندی که در نور محیطی متوسط ​​و کم و هنگام استفاده از وضوح تصویری بالا (۵۰ مگاپیکسل یا ۲۰۰ مگاپیکسل) در آسمان ظاهر می‌شد، بهبود پیدا کرده است. وضوح کلی تصاویر در حالت‌های ۵۰ مگاپیکسلی و ۲۰۰ مگاپیکسلی نیز بهبود یافته است. سامسونگ همچنین مشکل تار شدن‌ گاه و بیگاه تصاویر را با بهبود عملکرد OIS حل کرده است.
  • سامسونگ هنگامی که حالت تصویربرداری در شب غیرفعال است، مشکل کیفیت تصاویر را نیز حل کرده و اپلیکیشن Camera Assistant روی حالت زیر تنظیم شده است: Shooting Speed > High Resolution > Speed Priority.
  • باگی که بواسطه آن تشخیص چهره پس از پایان تماس ویدیویی در یک اپلیکیشن شخص ثالث کار نمی‌کرد نیز برطرف شده است.
  • سامسونگ همچنین پایداری اپلیکیشن دوربین را در زمانی که فریم دارای سوژه‌های متحرک است، بهبود بخشیده است.

گلکسی اس ۲۳

زمان انتشار

به نظر می‌رسد که آپدیت بزرگ دوربین برای سری گلکسی اس ۲۳ در حال حاضر در کره جنوبی منتشر شده است. با این حال، به زودی در کشورهای دیگر نیز منتشر خواهد شد. SamMobile به درستی خاطرنشان کرده که ممکن است آن را به عنوان بخشی از بروزرسانی ماه آوریل ببینیم زیرا در حال حاضر به پایان ماه مارس نزدیک می‌شویم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید