افزایش فروش ۵۰ درصدی Galaxy S23 نسبت به S22؛ دلیل این بهتر بودن!

پرچم‌دارهای سامسونگ یعنی Galaxy S23 ها نسبت به نسل قبلی خود فروش بیشتری را تجربه می‌کنند و پرفروش‌ترین اسمارت‌فون لیست بسیار منطقی به نظر می‌رسد!

روز پنج شنبه سامسونگ اعلام کرد که اسمارت‌فون‌های فروخته شده از سری Galaxy S23 در اروپا، هند و خاورمیانه ۵۰ درصد بیشتر از نسل قبلی در همین زمان هستند. غول تکنولوژی اهل کره جنوبی همچنین اظهار داشت که به طور کلی سری اسمارت‌فون‌های S23 در تمام مناطق جهان بهتر از S22 عمل کرده‌اند.

از سه مدل موجود، S23 Ultra محبوب‌ترین بود که شامل ۶۰ درصد کل فروش‌ها شد و هردوی S23 و S23 Plus حدود ۲۰ درصد فروختند.

Galaxy S23

بررسی Galaxy S23 Plus را در گیگ تک بخوانید

در هر صورت این اعداد و ارقام منطقی به نظر می‌رسند. از سه مدل منتشر شده Galaxy S در سال جاری، الترا بیشترین ارتقاها را داشت و دوربین ۲۰۰ مگاپیسکلی آن نیز در تمام سرتیترها بود. طبق تست‌های انجام شده، این اسمارت‌فون هم در فواصل دور و هم در نور کم، عکاسی فوق‌العاده‌ای را ارائه می‌دهد. مدل‌های الترا و پلاس همچنین حافظه‌هایی ۲۵۶ داشتند که نسبت به سال گذشته و مدل‌های S22 دو برابر بیشتر است.

در مورد کوچک‌ترین و در دسترس‌ترین Galaxy S23 نیز باید گفت که این اسمارت‌فون همان پردازنده دو مدل دیگر را دارد که Snapdragon 8 Gen 2 است که برای اسمارت‌فون‌های Galaxy بهینه شده و این یعنی عملکرد کلی و عملکرد باتری این اسمارت‌فون‌ها فوق‌العاده است.

در ماه فوریه نیز اعلام شده بود که سامسونگ به دنبال رشد دو رقمی فروش‌ها برای S23 نسبت به S22 است و آن طور که به نظر می‌رسد، این سری پرچم‌دار در حال رسیدن به این هدف است.

سری اسمارت‌فون‌های Galaxy S23 به زودی در ۲۰ آوریل در ژاپن نیز آغاز به فروش خواهند کرد و پس آن نیز فروش آن‌ها در آفریقا و غرب آسیا نیز انجام خواهد شد که عرضه جهانی این سری اسمارت‌فون را تکمیل می‌کند.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید