دارندگان گلکسی اس ۲۳ و اس ۲۳ پلاس تار شدن آزاردهنده دوربین را گزارش داده‌اند

سری گلکسی اس ۲۳ سامسونگ عمدتاً به دلیل اینکه ماه گذشته رونمایی شده، یکی از شناخته‌شده‌ترین گوشی‌های پرچمدار حال حاضر محسوب می‌شود. نیازی به گفتن نیست که تعداد قابل توجهی از طرفداران سامسونگ گلکسی اس ۲۳ را پیش‌ خرید کرده بودند تا جزو اولین کسانی باشند که یکی از بهترین‌ گوشی‌های اندرویدی را تجربه می‌کنند. با این حال، همه چیز به همان شکلی که انتظارش را داشتیم پیش نرفت و کاربران گلکسی اس ۲۳ و گلکسی اس ۲۳ پلاس از فوکوس و تاری نسبتاً آزاردهنده دوربین هنگام عکس‌برداری گزارش می‌دهند.

بسیاری از کاربران در انجمن‌های Android-Hilfe (جامعه کاربران آلمانی Notebookcheck) در مورد مشکل خاصی در اپتیک دوربین در اس ۲۳ و اس ۲۳ پلاس صحبت می‌کردند. در تصاویر ثبت شده به طور مداوم برخی نقاط یا حتی کل مناطق شعاعی خارج از فوکوس یا تار نشان داده می‌شوند.

گلکسی اس ۲۳ Samsung

چندین کاربر در ردیت نیز در این باره نگرانی‌های مشابهی داشته‌اند. حتی کارکنان SamMobile نیز حداقل یک گزارش از این مشکل در گلکسی اس ۲۳ ساخت هند ثبت کرده‌اند.

همانطور که برخی از کاربران در این تاپیک انجمن سامسونگ اشاره کرده‌اند، به نظر می‌رسد این مشکل از برخی دستگاه‌های گلکسی اس ۲۲ و اس ۲۲ پلاس به نسل جدید منتقل شده، چرا که جانشینان آنها از همان دوربین پشتی اصلی ۵۰ مگاپیکسلی و احتمالاً با منبع تولید یکسان استفاده می‌کنند. اما همانطور که یکی از کاربران ردیت به درستی اشاره می‌کند، به نظر می‌رسد که این موضوع با مشکل تاری لبه‌های عکس در گلکسی اس ۲۲ و اس ۲۲ پلاس در سال گذشته که تا حد زیادی مورد توجه قرار نگرفته بود متفاوت است.

سامسونگ هنوز بیانیه‌ای در مورد این گزارش‌ها منتشر نکرده است. کسانی که با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کنند با بخش پشتیبانی مشتریان در ارتباط بوده‌اند.

Samsung دارندگان گلکسی اس ۲۳ و اس ۲۳ پلاس تار شدن آزاردهنده دوربین را گزارش داده‌اند - 2023 03 12 23 51 27 NVIDIA GeForce Overlay DT

در حالی که هنوز هیچ راه حل مطمئنی برای حل این مشکل وجود ندارد، اما SamMobile توصیه می‌کند که پیش از گرفتن عکس، با ضربه زدن روی صفحه نمایش به صورت دستی روی سوژه فوکوس کنید. در دوره‌ای که به فوکوس خودکار عادت کرده‌ایم، همچنین چیزی کمی آزاردهنده است، اما طبق گزارش‌ها، این تنها چیزی است که کار می‌کند. هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد ریست کردن گوشی این مشکل را حل می‌کند. شاید یک بروزرسانی نرم‌افزاری در نهایت بتواند این مشکل را برطرف کند که به گفته وبلاگ‌نویس Ice Universe در پایان این ماه عرضه می‌شود. با توجه به اینکه سامسونگ فعلاً در این باره سکوت کرده، مشخص نیست که آیا این بروزرسانی چیزی را که بسیاری از مردم تصور می‌کنند یک مشکل سخت‌افزاری باشد برطرف می‌کند یا خیر.

گلکسی اس ۲۳ اولترا چطور؟ خوشبختانه، به نظر می‌رسد که مشکل فوکوس دوربین و تاری این گوشی تحت تاثیر قرار نگرفته است. این پرچمدار از دوربین اصلی ۲۰۰ مگاپیکسلی استفاده می‌کند که کاملاً با دوربین اس ۲۳ و اس ۲۳ پلاس متفاوت است. با این حال، این پرچمدار گوشی‌های هوشمند سامسونگ نیز بدون مشکل نبوده، زیرا این شرکت اخیراً یک باگ مربوط به قلم S Pen را رفع کرده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید