عرضه سری گلکسی S23 سامسونگ تا اواخر فوریه به تعویق افتاد!

سری گلکسی s23سامسونگ در حال آماده شدن برای عرضه نسل بعدی گوشی‌های پرچمدار سری گلکسی S23 خود است و در ماه‌های گذشته شاهد افشای اطلاعات زیادی در رابطه با دستگاه‌های آینده بوده‌ایم.

اکنون با نزدیک شدن به عرضه گوشی‌های هوشمند سری گلکسی S23 سامسونگ، گزارش جدیدی ادعا می‌کند که عرضه گوشی‌های هوشمند پرچمدار این برند ممکن است چند هفته به تعویق بیفتد.

چرا عرضه سری گلکسی S23 به تعویق افتاد؟ 

با توجه به گزارش جدید ارائه شده توسط مشاور TheGalox، سری جدید گلکسی S23 سامسونگ به تعویق افتاده است و اکنون انتظار می‌رود در اواسط تا اواخر فوریه عرضه شود، عمدتاً به این دلیل که غول کره جنوبی قادر به تصمیم گیری در مورد قیمت نهایی نیست.

ساختار قیمت گذاری برای موفقیت گوشی‌های هوشمند در بازار، به ویژه گوشی‌های پریمیوم مانند سری گلکسی S23، امری حائز اهمیت است. به نظر می‌رسد که سامسونگ به زمان بیشتری نیاز دارد تا بازار را از نظر رقابت، اقتصاد، عرضه و تقاضا و برخی عوامل دیگر به درستی بخواند تا به قیمت گذاری عالی برسد.

با این حال، با توجه به اینکه گزارش حاکی از تاخیر دو هفته‌ای است، تاخیر برای عرضه این گوشی‌های هوشمند چندان قابل توجه نیست. سری گلکسی S22 در ۹ فوریه معرفی شد و از ۲۵ فوریه به فروش رسید. امسال انتظار می‌رفت که سری S23 در هفته اول فوریه رسمی شود و از ۱۷ فوریه برای فروش در دسترس باشد.

سامسونگ تاریخ عرضه گوشی‌های سری گلکسی S23 را که شامل سه مدل گلکسی S23+ ،S23 و S23 اولترا می‌شود، تایید نکرده است. با نزدیک شدن به زمان عرضه، انتظار داریم تولید کننده پیشرو گوشی‌های هوشمند در جهان تا چند هفته دیگر تاریخ رویداد آتی Galaxy Unpacked را اعلام کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید