گلکسی اس23 دارای ابعادی مشابه نسل قبل اما باتری پرظرفیت‌تر

گلکسی اس23 دارای ابعادی مشابه نسل قبل اما باتری پرظرفیت‌ترپیشتر گزارش شد که سامسونگ سری گلکسی اس23 را با ابعادی مشابه نسل قبل راهی بازار خواهد کرد. اما در خبری جدید مشخص شد این نسل جدید اگرچه ابعاد مشابه نسل پیشین دارند اما از نظر ظرفیت باتری مدل‌هایی پرظرفیت‌تر خواهند بود.

گفته شده مدل پایه گلکسی اس23 دارای باتری ۳۹۰۰ میلی‌آمپرساعتی بوده که نسبت به اس 22 با باتری ۳۷۰۰ ظرفیت بیشتری دارد. در سوی دیگر گلکسی اس 23 پلاس باتری ۴۷۰۰ میلی‌آمپرساعتی دارد که نسبت به باتری اس 22 پلاس با باتری ۴۵۰۰ میلی‌آمپرساعتی مدلی دارای باتری پرظرفیت‌تر خواهد بود.

گلکسی اس23 با باتری بزرگ‌تر

گلکسی اس23 دارای ابعادی مشابه نسل قبل اما باتری پرظرفیت‌تر

در عین حال، باید به خاطر داشت که تاکنون این داده‌های تایید نشده و همچنین اطلاعاتی مبنی بر اینکه ابعاد مدل‌های جدید تقریباً با مدل‌های قدیمی یکسان است، وجود دارد. در مورد گلکسی اس 23 اولترا، همان باتری ۵۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی نسل قبلی را حفظ خواهد کرد.

گلکسی اس23 دارای ابعادی مشابه نسل قبل اما باتری پرظرفیت‌تر

در این مورد، اطلاعات توسط Digital Chat Station شناخته شده به اشتراک گذاشته شد که از جمله موارد دیگر، اولین کسی بود که مشخصات و تاریخ انتشار Redmi K30، K40، Xiaomi Mi 10 و Mi 11 را به طور دقیق گزارش کرد. انتظار داریم در اوایل سال آینده این شرکت بخواهد نسل جدید پرچم‌داران خود را با ویژگی‌های بهتر معرفی کند. در هر صورت باید تا آن زمان منتظر ماند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید