گلکسی S23 FE به زودی معرفی می‌شود!

خانواده گلکسی اس ۲۳ جزو محبوب‌ترین خانواده‌های سال ۲۰۲۳ هستند اما گزارش جدیدی منتشر شده که فروش این خانواده دوست داشتنی رو به افول است.

بر اساس شایعات اینطور شنیده می‌شود که فروش این خانواده در سه ماهه دوم هم نسبت به فروشی که خانواده گلکسی اس ۲۲ در سال گذشته داشتند با کاهش ۲۰ درصدی روبرو خواهد شد.

گلکسی S20 FE

به نظر می‌رسد این کاهش فروش به علت تقاضای کم خریداران عمومی‌تر باشد که یا به تازگی می‌خواهند وارد اکوسیستم سامسونگ شوند یا اینکه داشتن گوشی‌ای با آخرین تکلنولوژی روز دنیا خیلی برایشان مهم نیست زیرا کسانی که همیشه دنبال آخرین محصولات سامسونگ هستند یکی از اعضای خانواده گلکسی اس ۲۳ را تا امروز خریده‌اند.

بی شک این روند فروش برای سامسونگ مورد قبول و ایده‌آل نیست و به نظر می‌رسد همین موضوع سبب شده تا سامسونگ تصمیم بگیرید نسخه فن ادیشن را با نام گلکسی S23 FE عرضه کند.

شایعه شده که سامسونگ قصد دارد گلکسی اس ۲۳ اف ای را قبل از گوشی‌های گلکسی زدفولد ۵ و زدفلیپ ۵ عرضه کند و انتظار داریم که در ماه جولای تا آگوست این گوشی عرضه شود.

گلکسی S23 FE قطعا نسخه ارزان‌تر از گلکسی S23 است که چند تغییر را در آن می‌بینیم؛ مشخصات گلکسی S23 FE بر اساس چیزهایی که تا امروز شنیده‌ایم به این صورت است:

مشخصات گلکسی S23 FE

پردازنده اگزینوس ۲۲۰۰

لنز اصلی ۵۰ مگاپیکسلی

باتری ۴۵۰۰ میلی آمپری

حافظه رم ۶/۸ گیگابایتی

حافظه داخلی ۱۲۸/۲۵۶ گیگابایتی

شما منتظر گلکسی S23 FE هستید؟

منبع: GsmArena

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید