سامسونگ گلکسی S23 FE در نیمه دوم سال 2023 معرفی می‌شود

سامسونگ، سری گلکسی S Fan Edition (FE) را در سال ۲۰۲۰ همراه با عرضه گلکسی S20 معرفی کرد. در آن زمان، این شرکت فاش کرد که تلفن‌های FE بیشتری را وارد خط تولید و بازار خواهد کرد، اما متاسفانه این طرح به خوبی پیش نرفت و سامسونگ تنها یک جانشین برای این گوشی در قالب گلکسی S21 FE منتشر کرد. حتی این دستگاه در آستانه لغو شدن بود اما به نوعی دیرتر از جدول زمانی برنامه‌ریزی شده رسمی شد.

علاوه بر این، گلکسی S22 FE از ابتدا شروع سختی داشت و گفته می‌شد فقط برای چند ماه تولید خواهد شد. در این میان، یک گزارش جدید اکنون نشان می‌دهد که سامسونگ ممکن است گلکسی S23 FE را در اواخر سال جاری معرفی کند.S23 FE

طبق گزارش یک نشریه کره جنوبی به نام Hankooki، سامسونگ گلکسی S23 FE را در نیمه دوم سال ۲۰۲۳ عرضه خواهد کرد. اگر این درست باشد، سری گلکسی S FE همچنان ادامه خواهد یافت.

این گزارش همچنین از وضعیت گلکسی A74 خبر داد و گفت که جانشین گلکسی A73 به احتمال زیاد لغو شده است. علاوه بر این، این گزارش همچنین می‌گوید که گلکسی S23 FE آینده در بازارهای بیشتری نسبت به قبل به فروش خواهد رسید. این برای جبران غیبت گلکسی A74 است. برای افرادی که مطللع نیستند سری گوشی‌های A7 قیمت مشابهی با سری گلکسی S FE دارند.

متأسفانه اطلاعات زیادی در مورد نسل بعدی گوشی هوشمند Galaxy S Fan Edition وجود ندارد. این احتمال وجود دارد که از یک تراشه اگزینوس ۲۳۰۰ منتشر نشده تغذیه شود. با این حال، نمی‌توانیم احتمال اسنپدراگون ۸ پلاس نسل ۱ و اسنپدراگون نسل ۲ را برای گلکسی رد کنیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید