دوربین تله فوتو گوشی‌های سامسونگ گلکسی S23 و S23+ مشابه با نسل‌های قبلی خود خواهد بود

گلکسی S23 و S23+

سامسونگ گلکسی S23 و S23+  دوربین‌های تله فوتو مشابه با نسل‌های قبلی خود ارائه کرده‌اند.

هفته گذشته گزارشی منتشر شد که برخی از دوربین‌های جلویی سامسونگ را برای گوشی‌های هوشمند گلکسی S23 و S23+ سال آینده روشن می‌کند. در حالی که در آن مورد اخبار خوب بود، با شایعه‌ای که می‌گفت دستگاه‌های مورد بحث می‌توانند با دوربین‌های سلفی ارتقایافته عرضه شوند، ظاهراً نمی‌توان همین موضوع را در مورد دوربین تله‌فوتوی پشتی گفت.

گلکسی S23 و S23+

به گفته همین منبع، هر دوگلکسی S23 و S23+ پلاس از وضوح 10 مگاپیکسلی برای دوربین تله فوتو مانند S22 و S22+ استفاده خواهند کرد. این احتمال وجود دارد که مانند امسال 3 برابر شود، و در واقع ممکن است دقیقاً همان تنظیمات از جمله همان سنسور باشد. البته این خبر به طور خاص شایعه نشده است.

هنوز مشخص نیست که وضعیت گلکسی اس 23 اولترا چگونه خواهد بود، اما به نظر می رسد پرچمداران غیر اولترا اس قرار است تا یک سال دیگر با همان تنظیمات (یا تنظیمات بسیار مشابه) باقی بمانند. البته این فقط یک شایعه تایید نشده در حال حاضر است، و از آنجایی که ماه‌ها تا عرضه این مدل‌ها فاصله داریم. البته حتی اگر این اطلاعات در حال حاضر درست باشد، سامسونگ همچنان می‌تواند برنامه‌های خود را قبل از عرضه خانواده گلکسی S23 تغییر دهد.

به هر حال، اگر این اتفاق بیفتد، امیدواریم که شرکت کره‌ای به‌روزرسانی‌های دیگری را برای گلکسی S23 و S23+ به غیر از دوربین سلفی با وضوح بالاتر داشته باشد. سال 2022 به‌روزرسانی‌های بسیار جزئی زیادی را در جانشین‌های گوشی‌های قدیمی‌تر برای ما به ارمغان آورده است و ما قطعاً دوران هیجان‌انگیزتری را در حوزه موبایل سپری کرده‌ایم، بنابراین بهتر است سال 2023 متفاوت باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید