مشخصات سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا ممکن است ناامید کننده باشد!

احتمالاً سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا متوجه تغییرات عجیبی شود! شایعات جدیدی در مورد سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا منتشر شده است که می‌گوید این گوشی می‌تواند برای طرفداران و علاقه‌مندان کمی ناامیدکننده باشد. تا پیش از این، اطلاعات فاش شده حاکی از حداکثر ۸ گیگابایت رم برای گلکسی S22 و +S22 و ۱۲ گیگابایت رم برای نسخه پیشرفته Ultra بود.

سال گذشته، سامسونگ گلکسی اس 21 اولترا با ۱۲ گیگابایت رم عرضه شد؛ با این حال، به نظر می‌رسد که این مسئله در مورد سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا صدق نخواهد کرد. افشاگر معروف و قابل اعتماد Ice Universe و همچنین برخی لیست‌های جدید Geekbench می‌گویند که Galaxy S22 Ultra می‌تواند با رم ۸/۱۲/۱۶ گیگابایت عرضه شود. البته ۱۶ گیگابایت رم احتمالاً برای نسخه ذخیره‌سازی ۱ ترابایتی پرچم‌دار نهایی سامسونگ در نظر گرفته شده است.

سال گذشته، سامسونگ قیمت محصولات پرچم‌دار خود را کاهش داد. اکنون، کاهش حجم Ram گلکسی اس 22 اولترا می‌تواند راهی برای جذاب‌تر کردن مدل رده بالا و مقرون‌به‌صرفه‌ باشد؛ از سوی دیگر، اگر قیمت کاهش پیدا نکند و کاربران در نهایت این گوشی را با حجم رم کم‌تر و قیمت بیشتری دریافت کنند، غول فناوری مطمئناً با واکنش‌های جدی مواجه می‌شود.

سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا با دو تراشه Exynos 2200 و Snapdragon 8 Gen 1

اعداد Geekbench فاش‌شده دو گزینه- اولی Exynos 2200 و دیگری Snapdragon 8 Gen 1-را به ما نشان می‌دهند که در سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا قرار خواهند گرفت؛ هر دو با ۸ گیگابایت رم نمایش داده می‌شوند که زمینه بیشتری را برای حدس و گمان فراهم می‌کند که ممکن است شاهد ترکیبی از گزینه‌های ۸/۱۲/۱۶ گیگابایت باشیم. مشخصات سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا ممکن است ناامید کننده باشد! - Galaxy S22 Ultra Exynos 2200 Int ۱

مشخصات سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا ممکن است ناامید کننده باشد! - Galaxy S22 Ultra Exynos 2200 Int ۱

در مجموع ۸ گیگابایت رم احتمالاً برای سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا کافی است تا بتواند کارهای روزانه را انجام دهد. با این حال، جایی که این موضوع بیشتر نگران‌کننده می‌شود، زمانی است که شما شروع به فکر کردن به این تلفن قدرتمند به عنوان جانشین سری Note می‌کنید.

از آنجایی که خط تولید Note حداقل در حال حاضر “غیرفعال” تصور می‌شود، بسیاری انتظار دارند که مدل جدید گلکسی اولترا طراحی و ساخت جدید را انتخاب کند. افشای اطلاعات همچنین به گزینه ذخیره‌سازی ۱ ترابایتی، قلم S Pen و غیره اشاره می‌کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید