جزییات قیمت سری S22 سامسونگ فاش شد!

قیمت سری S22 سامسونگ

موفقیت سری گوشی‌های گلکسی S22 سامسونگ در نهایت به برنامه‌های قیمت گذاری سامسونگ برای آنها بستگی دارد. جدیدا جزییاتی از قیمت سری S22 سامسونگ فاش شده است. از مشخصات ۶.۱ اینچی گلکسی اس 22 گرفته تا ۶.۷ اینچی بودن گلکسی اس 22 اولترا، این گوشی‌ها بدون شک مشخصات فوق العاده‌ای را ارائه خواهند کرد، اما باید شنید با چه قیمتی. تا به امروز در این مورد اطلاعاتی در دسترس نبود، یعنی زمانی که یک افشاکننده با سابقه خوب، با نام اسنوپی در مورد لیست قیمت‌های اولیه  S22، S22پلاس و S22 اولترا اطلاعاتی دریافت کرده است.

این قیمت‌ها ممکن است برای اروپا باشند، به نظر می‌رسد که قیمت‌ها تفاوت چندانی با S21 سه‌گانه سامسونگ ۲۰۲۰ در زمان عرضه ندارند، به جز قیمت S22 اولترا. در ادامه با بررسی قیمت سری S22 سامسونگ با ما همراه باشید.

Samsung Galaxy S22 price exposure: much higher than Xiaomi 12

در ابتدا باید گفت که نباید تحت فشار معادل دلاری قیمت‌های اروپایی یورو قرار بگیرید، زیرا اتحادیه اروپا ۲۰ درصد تعرفه گمرکی برای وسایل الکترونیکی تولید شده در خارج از اتحادیه دارد و تنها در این صورت است که می‌توانید قیمت‌ها را به دلار تبدیل کنید. ناگفته نماند که سامسونگ با تخفیف‌های پیش‌سفارش S22 و هدایای مختلف در زمان عرضه، این معامله را شیرین‌تر خواهد کرد.

قیمت سری S22 سامسونگ (مدل پایه)

۹۱۲.۰۰ یورو (۱۰۳۱ دلار آمریکا) برای مدل حافظه ۸ گیگابایتی/۱۲۸ گیگابایتی
۹۶۳.۵۰ یورو (۱۰۸۹ دلار آمریکا) برای مدل حافظه ۸ گیگابایتی/۲۵۶ گیگابایتی

قیمت گلکسی اس 22 پلاس

۱۱۱۹.۰۰ یورو (۱۲۶۵ دلار آمریکا) برای مدل حافظه ۸ گیگابایتی/۱۲۸ گیگابایتی
۱۱۷۰.۵ یورو (حدود ۱۳۲۳دلار آمریکا) برای مدل حافظه ۸ گیگابایتی/۲۵۶ گیگابایتی

قیمت گلکسی S22 اولترا

  • ۱۴۳۰.۰۰ یورو (۱۶۱۶ دلار آمریکا) برای مدل حافظه ۱۲/۲۵۶ گیگابایتی
  • ۱۵۴۴.۵۰ یورو (۱۷۴۶ دلار آمریکا) برای مدل حافظه ۱۶/۵۱۲ گیگابایتی

مهم‌ترین شایعات مربوط به galaxy s22 - مجله خبری آوندموبایل

باز هم، اینها قیمت سری S22 سامسونگ در اروپا است د که معمولا حدود یک پنجم بالاتر از قیمت‌هایی هستند که در ایالات متحده توسط سامسونگ دریافت می‌شود. بنابراین، گلکسی اس 22 ممکن است از همان قیمت ۷۹۹.۹۹ دلاری شروع شود. با این حال، قیمت Galaxy S22 اولترا از حدود ۱۲۸۰ دلار شروع می‌شود، حتی زمانی که ما ۲۰٪ اضافه هزینه الکترونیکی اتحادیه اروپا را تخفیف دهیم، قیمت قیمت سری S22 سامسونگ، S21 اولترا با قیمت ۱۱۹۹ دلار به دست آمد.

Latest Samsung Galaxy S22 Ultra renders depict water drop camera design -  GSMArena.com news

دلیل قیمت بالقوه بالاتر گلکسی اس 22 اولترا ممکن است این باشد که این بار نسخه پایه آن با ۲۵۶ گیگابایت فضای ذخیره سازی عرضه می‌شود، نه ۱۲۸ گیگابایتی که نسخه قبلی آن با کمترین قیمت عرضه کرده بود.

در کوتاه‌مدت، انتظار می‌رود که در زمان عرضه، در مقایسه با S21 Ultra، مقداری بیشتر برای S22 Ultra بپردازید، اما با دو برابر مقدار فضای ذخیره‌سازی، در حالی که انتظار می‌رود قیمت‌های معرفی  S22 و S22+ سامسونگ تا حد زیادی پس از عرضه، در صورت افشای جدید، ثابت بماند، محدوده قیمت سری S22 سامسونگ در نهایت منطقی باقی خواهد ماند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید