تصاویر قاب‌ گوشی گلکسی S22 اولترا سامسونگ رونمایی شد

قاب‌ گوشی گلکسی S22 اولترادر حالی که سامسونگ تنها چند روز تا رونمایی نهایی سری گلکسی S22 مورد انتظار خود فاصله دارد؛ تولیدکنندگان، قاب‌ گوشی گلکسی S22 اولترا، فهرستی از محصولات خود را به صورت آنلاین ارائه کردند. اکنون، نگاهی به برخی از قاب‌های رسمی سری Galaxy S22 می‌اندازیم.

این فهرست قاب‌ گوشی گلکسی S22 اولترا در یک وب‌سایت مستقر در بریتانیا به نام MobileFun مشاهده شده است. در اینجا، می‌توانیم تعدادی از انواع پوشش‌های محافظ برای مدل جدید Ultra سری گلکسی S22 را در آستانه رویداد معرفی Galaxy Unpacked در ۹ فوریه (۲٠ بهمن) ببینیم. معمولاً قاب‌های محافظ غول فناوری کره جنوبی یکی از بهترین محصولات موجود در سطح بازار است. تصاویر قاب‌ گوشی گلکسی S22 اولترا سامسونگ رونمایی شد - 88259

با نگاهی به فهرست آنلاین قاب‌ گوشی گلکسی S22 اولترا نیز شبیه مدل‌های نسل گذشته است. این شرکت تقریباً برای هر سلیقه‌ای پوششی ساخته است، مخصوصاً برای کسانی که مایل به خرید روکش از یک سازنده لوازم جانبی شخص ثالث نیستند، عالی است.

فهرست آنلاین، پوشش سیلیکونی کلاسیکی را به نمایش می‌گذارد که به خوبی روی گوشی قرار می‌گیرد و دارای طراحی مینیمالیستی است که از پنل پشتی در برابر خط و خش نیز محافظت می‌کند. همچنین یک پیشنهاد عالی با وزن سبک است که احتمالاً از شارژ سریع پشتیبانی کرده و دسترسی کاملی به تمام پورت‌ها و کنترل‌ها را می‌دهد.

تصاویر قاب‌ گوشی گلکسی S22 اولترا سامسونگ رونمایی شد - 88255

به طور مشابه، Smart LED یک کیس کلاسیک دیگر است که بدون نیاز به باز کردن قاب، اعلان‌ها را به همراه برخی اطلاعات اولیه روی جلد نمایش می‌دهد؛ با حرکت رو به جلو، می‌توانیم قاب Ultra Clear View را نیز ببینیم که همانطور که از نامش پیداست، دید مستقیمی را به نمایشگر ارائه می‌دهد.

این بخش کوچک قاب‌ گوشی گلکسی S22 اولترا همچنین اطلاعات اولیه را ارائه می‌دهد و اعلان‌ها را نیز نمایش می‌دهد. MobileFun همچنین یک کاور ایستاده شفاف را فهرست کرده که یکی دیگر از پوشش‌های محبوب است که به کاربران اجازه می‌دهد تا نگاهی واضح به گوشی درجه یک خود همراه با محافظت ویژه‌ای داشته باشند، قسمت پایین حتی دارای پایه است. همچنین این وب‌سایت تصاویر تعدادی از پوشش‌های محافظ شخص ثالث را به اشتراک گذاشت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید