مشخصات دوربین 108 مگاپیکسلی سامسونگ سری گلکسی S22 Ultra

مشخصات دوربین 108مگاپیکسلی Samsung سری گلکسی S22 Ultra

جزییات بسیاری در مورد دوربین 108 مگاپیکسلی سامسونگ فاش شده‌است، معرفی رسمی آن حدود نیم سال دیگر است، بنابراین انتظار می‌رود اطلاعات بیشتری در ماه‌های آینده و تا زمان معرفی رسمی منتشر شود. در حال حاضر مشخصات زیادی در این باره فاش شده ولی هنوز تأیید نشده‌است.

مشخصات دوربین 108 مگاپیکسلی سامسونگ سری گلکسی ‌S22 Ultra

آنچه که می‌توان با اطمینان در مورد آن صحبت کرد، برخی از ویژگی‌های مهم مانند پشتیبانی از قلم S Pen و دوربین 108 مگاپیکسلی سامسونگ در Galaxy S22 Ultra است.

سری سامسونگ گلکسی S22 همچنان شامل نسخه Ultra خواهد بود و به عنوان Rainbow B Zero شناخته می‌شود و تولید انبوه گوشی‌های پرچم‌دار نسل بعدی در ماه نوامبر خواهد بود و به طور قطع به یقین، به موقع برای ژانویه (دی) آماده می‌شود و هیچ تاخیری در تاریخ عرضه وجود ندارد.

مشخصات دوربین 108مگاپیکسلی Samsung سری گلکسی S22 Ultra

Galaxy S22 Ultra با تشخیص قلم S و ماژول دوربین 108 مگاپیکسلی عرضه می‌شود و مشابه نسل قبلیGalaxy S21‌‌ Ultra است(به غیر از تغییراتی ویژه در بخش دوربین) و در ماه‌های آینده با ماژول دوربین چهارگانه وارد بازار می‌شود.

این ماژول شامل لنز واید ۱۰۸ مگاپیکسلی و دوربین ۱۲ مگاپیکسلی فوق عریض است و در هر دو دوربین OIS وجود خواهد داشت و دوربین سلفی ۴۰ مگاپیکسل خواهد بود.

هیچ سنسور زمان پرواز سه بعدی (ToF) وجود نخواهد داشت. در مورد Galaxy S22 و +Galaxy S22، آنها دارای سه دوربین در پشت و یک دوربین سلفی ۱۰ مگاپیکسلی هستند.

سری سامسونگ گلکسی S22 پس از گوشی های سری Z ، پرچم‌دار برتر سری بعدی خواهد بود. هدف سامسونگ فروش بیشتر Galaxy S22 نسبت به Galaxy S21 است. هنوز Galaxy S21 FE در اواخر امسال همراه با تعدادی از گوشی های میان‌رده مانند گلکسی A52 5G وجود خواهد داشت.

انتظار می‌رود که گلکسی Z Flip 3 و Galaxy Z Fold 3 حتی در صورت گران بودن نیز به افزایش شماره سامسونگ کمک کنند. در ماه آگوست، پیش سفارشات تاشو سامسونگ Galaxy Z در کره جنوبی به  ۸۰۰۰۰۰ رسیده است. انتظار می‌رود این دو سامسونگ به هدف هفت میلیونی خود برسند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید