آپدیت One UI 4.1.1 برای سری گلکسی اس 22 منتشر شد

آپدیت One UI 4.1.1 برای سری گلکسی اس 22 منتشر شد

گوشی‌های هوشمند سری گلکسی اس 22 سامسونگ به تازگی آپدیت One UI 4.1.1 را دریافت کردند. براساس گزارش SamMobile، این شرکت پس از ارائه به‌روزرسانی برای نسخه قفل شده گوشی‌های سری گلکسی اس 22، به‌روزرسانی را برای مدل‌های آنلاک شده این سری نیز دردسترس گذاشت.

آپدیت One UI 4.1.1 برای پرچمداران اخیر سامسونگ

آپدیت One UI 4.1.1 برای سری گلکسی اس 22 منتشر شدبراساس این گزارش، آخرین آپدیت سری گلکسی S22 در ایالات متحده با نسخه سیستم‌عامل S90xUSQU2AVHB ارائه می‌شود. این به‌روزرسانی آخرین نسخه One UI 4.1 را به دستگاه‌های سری Galaxy S22 همراه با بهبود پایداری و ویژگی‌های اشتراک خصوصی و نمای هوشمند ارائه می‌دهد. با این حال، آپدیت امنیتی اندروید همان آگوست 2022 خواهد بود و شامل ماه سپتامبر نمی‌شود.

 

اگر در ایالات متحده هستید، آپدیت One UI 4.1.1 اکنون از طریق به‌روزرسان OTA برای دانلود دردسترس است. به Settings → Software update و Download and Install را لمس کنید. اگر دکمه دانلود و نصب را نمی‌توانید مشاهده کنید، روی Check for Updates لمس داشته باشید. همانطور که گفته شد، این به‌روزرسانی One UI 4.1.1 شامل تغییرات و بهبودهایی است که One UI به‌روز شده ارائه می‌دهد. جدای از آن، شامل تغییرات و بهبودهایی نیز در برخی از برنامه‌ها خواهد شد.

آپدیت One UI 4.1.1 برای سری گلکسی اس 22 منتشر شد

برنامه اشتراک خصوصی با قابلیت تغییر نام فایل‌های به اشتراک گذاشته شده از طریق برنامه به‌روز شده است. جدا از آن، Smart View نیز تغییراتی را پیدا کرده و اکنون گزینه‌های بیشتری مانند Full Screen، Picture-in-Picture و موارد دیگر را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. باید منتظر ماند تا سامسونگ این آپدیت را در مناطق بیشتری منتشر کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید