خانواده S22 سامسونگ نسخه Bespoke Edition دارد

خانواده S22 سامسونگ نسخه Bespoke Edition دارد

محصولا BESPOKE سامسونگ این اجازه را به مخاطب می‌دهند تا سفارشی سازی ظاهری روی آنها انجام دهند. پیشتر لوازم خانگی سامسونگ چنین مزیتی داشتند و حال قرار است خانواده S22 سامسونگ چنین نسخه‌ای داشته باشند.

پیشتر سامسونگ گوشی Galaxy Z Flip3 در این نسخه معرفی کرد و به دنبال آن پرچمدار نسل بعدی هم چنین نسخه‌ای خواهند داشت. به گفته یکی از کاربران در Naver، شایعه شده است که سامسونگ Galaxy S22 Bespoke را عرضه خواهد کرد و اکنون دقیقا مشخص نیست.

گفته شده یا نسخه Bespoke در کار است یا اینکه در رنگ‌های منحصربفردی ارائه می‌شوند. ما انتظار داریم در روزهای آینده اطلاعات بیشتری دردسترس قرار گیرد و نباید به شایعات بی اساس اشاره کرد.

خانواده S22 سامسونگ نسخه خاصی هم دارند

خانواده S22 سامسونگ نسخه Bespoke Edition دارد

یکی از ویژگی مثبت محصولات سفارشی سامسونگ قابلیت سفارشی سازی بوده و افراد می‌توانند رنگ‌بندی موردنظر خود را برای دستگاه‌ها داشته باشند.

برای Galaxy Z Flip3، سامسونگ پنج رنگ برای پنل پشتی و دو رنگ برای قاب ارائه می‌دهد. از آنجایی که گوشی تاشو چند تکه بوده، در مجموع قابلیت ترکیب ۴۹ رنگ وجود دارد.

از آنجایی که خانواده S22 سامسونگ یکپارچه هستند، احتمالا ۱۰ رنگ ترکیبی خواهند داشت. به هر حال تا رونمایی پرچمداران سامسونگ فاصله زیادی باقی نمانده و باید منتظر ماند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید