سامسونگ Galaxy S22 در مسیر دریافت One UI 5 Beta مبتنی بر اندروید 13

Galaxy S22

سامسونگ به تازگی شروع به عرضه نسخه بتا برای پوسته سفارشی One UI 5 مبتنی بر سیستم عامل اندروید 13 کرده است. سامسونگ این نسخه بتا را برای سری گوشی‌های پرچمدار فعلی خود یعنی Galaxy S22 در نظر گرفته است. همچنین لازم به ذکر است که نسخه بتای جدید، قابلیت‌های بهبود یافته، به‌روز‌رسانی و همچنین آخرین نسخه سیستم عامل اندروید را به همراه دارد. برای بررسی اطلاعات بیشتر در مورد Galaxy S22 و دریافت One UI 5 Beta مبتنی بر اندروید 13 آن در ادامه خبر همراه ما باشید!

قابلیت‌های سامسونگ Galaxy S22 با به‌روزرسانی جدید

Galaxy S22

آخرین نسخه بتا از غول‌ فناوری کره جنوبی، تعدادی تغییرات جزئی را به همراه دارد که شامل به‌روزرسانی در رابط کاربری کلی همراه با بهبود امنیت، اعلان‌ها، سیستم دوربین و موارد دیگر می‌شود. جالب اینجاست که انتظار می‌رود اندروید 13 نیز پشتیبانی بهتری از گوشی‌های هوشمند با نمایشگرهای تاشو به همراه داشته باشد. با توجه به اینکه قرار است به‌زودی گلکسی زد فولد ۴ و گلکسی زد فلیپ ۴ راه‌اندازی شوند، پس نسخه بتا هم باید کمی پس از آن عرضه شود.

هم‌اکنون سامسونگ مشغول این است که سرعت انتشار به‌روز‌رسانی‌های خود را افزایش دهد. این امر به ویژه در مورد One UI 5 صادق است که حدود یک ماه زودتر از One UI 4 در سال گذشته منتشر شد. جدا از تغییرات در طراحی آن مانند تم، نسخه بتای جدید یک سیستم اعلان جدید را به ارمغان می‌آورد که از برنامه‌ها می‌خواهد قبل از ارسال اعلان‌ها مجوز درخواست کنند. حالا دیگر داشبورد امنیتی می‌تواند امنیت و حریم خصوصی را هم بررسی کند و همچنین شما می‌توانید زبان دلخواه خود را در برنامه‌های مختلف تنظیم کنید.

Galaxy S22

سری Galaxy S22 سامسونگ One UI 5 مبتنی بر اندروید 13 را دریافت کرده و علاوه بر این، بهبودهای اندروید 13 برای دستگاه‌هایی که اندازه‌ها، رزولوشن‌ها و تراکم پیکسل‌های متفاوتی برای نمایشگرهای اصلی و ثانویه دارند، هم اعمال می‌شود.( مانند گلکسی زد فولد ۳)

هم‌اکنون به‌روزرسانی بتای One UI 5 در ایالات متحده، جنوب در دسترس است. همچنین افرادی هم که سری Galaxy S22 دارند و در آلمان وکره هستند، می‌توانند نسخه بتای اندروید 13 را بررسی کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید