سامسونگ Galaxy S22 و S22 + دارای دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی و لنز تله فتو مناسب است

سامسونگ Galaxy S22گلکسی S21 و S21 + اساسا از سخت افزار دوربین  نسل قبلی S20 استفاده می‌کنند. به گفته leakster Tron، این امر برای سامسونگ Galaxy S22 تکرار نخواهد شد، زیرا سامسونگ فلسفه خود را برای مدل‌های سال آینده تغییر خواهد داد.

دوربین های S20 / S21 دارای یک ماژول اصلی ۱۲ مگاپیکسلی با پیکسل‌های بزرگ و یک ماژول ۶۴ مگاپیکسلی برای بزرگنمایی هستند. پیکسل‌های بزرگ در دوربین اصلی عکس‌های شب با کیفیت بالا را فعال می‌کنند، در حالی که ماژول با وضوح بالا گزینه عکس‌های با وضوح کامل را، بدون بزرگنمایی و همچنین ضبط فیلم های 8K ارائه می‌دهد.

سامسونگ Galaxy S22

برای سامسونگ Galaxy S22 و Galaxy S22 + همه چیز متفاوت خواهد بود. این گوشی‌ها از یک دوربین اصلی ۵۰مگاپیکسلی، یک ماژول تله فوتو ۱۲ مگاپیکسلی با لنز بزرگنمایی نوری ۳ برابر و یک module  فوق العاده عریض ۱۲ مگاپیکسلی بهره می‌برند.

البته این به معنای پایان پیکسل‌های بزرگ نیست. سامسونگ دارای یک سنسور بزرگ ۱/۱/۱۲ اینچی 50 مگاپیکسلی با ۱.۴ میکرومتر پیکسل داخلی است که با binning به ۲.۸ میکرومتر می‌رسد و می‌تواند فیلم‌های 8K را ضبط کند و همچنین در حالت 100 MP کار کند. البته، تا زمان اعلام سری S22، سامسونگ ممکن است سنسور نسل سوم GN را معرفی کند.

حداقل تا زمان معرفی  سامسونگ Galaxy S22  یک نیم سال دیگر باقی مانده‌است، بنابراین این شایعه اولیه می‌تواند نادرست باشد یا براساس برنامه‌های اولیه باشد که با پیشرفت تغییر می‌کند.

به هر حال شایعات فعلی حاکی از آن است که نسل S22 دارای دوربین سلفی زیر نمایشگر نیست و سنسورهای 3D ToF نیز ندارند.

 

مطلب قبلینسخه جدید نسل بعدی Xbox Cloud Gaming شروع به کار می‌کند
مطلب بعدیواتساپ قابلیت Shopping به پیامرسان واتساپ اضافه می‌شود

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید