Samsung Galaxy S21 Ultra جایزه بهترین گوشی هوشمند را در GLOMO ۲۰۲۱ دریافت می‌کند

Samsung Galaxy S21 Ultra جایزه بهترین گوشی هوشمند را در GLOMO ۲۰۲۱ دریافت می‌کند - download

پس از یک سال غیبت، جوایز جهانی موبایل (GLOMO) در کنگره جهانی موبایل بازگشت. (سال گذشته MWC برگزار نشد) هیئت منصفه، Samsung Galaxy S21 Ultra را به عنوان بهترین گوشی هوشمند سال گذشته انتخاب کرد که در این مورد این بیانه را منتشر کرد:

((Galaxy S21 Ultra بهترین گوشی هوشمند اندرویدی که سامسونگ تاکنون با طیف گسترده‌ای از ویژگی‌ها، صفحه نمایش خیره کننده AMOLED، دوربین‌هایی با بهترین کلاس و سایر موارد ساخته است. این گوشی در سراسر جهان ارائه می‌شود و برنده شایسته بهترین گوشی هوشمند در سال ۲۰۲۱ است.))

سامسونگ تنها شرکتی بود که دو گوشی را به لیست نامزدهای معرفی شده برای سال ۲۰۲۱ وارد کرد، مدل دوم بعد از Galaxy S21 Ultra مدل Galaxy S20 FE بود. لیست کوتاه همچنین شامل آیفون 12 پرو مکس، وان پلاس 9 پرو و ​​شیائومی می 11 اولترا بود.

Galaxy S21 Ultraدر اینجا مهمترین ملاحظاتی است که هیئت داوران هنگام انتخاب برنده بر آنها تمرکز کرده است:

طراحی فیزیکی و نوآوری
عملکرد دستگاه و فاکتورهای شکل
نوآوری جدید واقعی مستقر شده به عنوان مثال در فرم، فن آوری، ویژگی‌ها
سودمندی محصول از نظر عملکرد و ویژگی‌ها
قیمت و ارزش درک شده بر اساس پول
موفقیت تجاری در مکان‌های جهانی
تجربه کاربرپسند، کیفیت و قابلیت اطمینان
مدارک زیست محیطی و پایداری
تعهد مداوم در مورد پشتیبانی به عنوان مثال ارتقا نرم افزار

ARM موفق به کسب جایزه Disruptive Device Innovation برای توسعه پردازنده دستگاه‌های تلفن همراه شد، و اپل را به خاطر کار در UWB پشت سر گذاشت. Oppo را نیز به خاطر تلاش‌هایش در توسعه و ارتقا شارژ سریع و شرکت‌هایی که روی نمایشگرهای قابل شارژ کار می‌کنند، BOE ، LG ، Oppo و دیگران را نیز از دور رقابت خارج کرد.

Vodafone Curve به عنوان بهترین دستگاه مصرف کننده متصل انتخاب شد، که شامل tracking tag مجهز به GPS است. این دستگاه برتری خود را نسبت به Galaxy Buds Pro سامسونگ، هدست VR Glass Huawei، هدست واقعیت افزوده Nreal Light و دوربین خانگی Cloud + AI ZTE نشان داد.

در صورت از دست دادن جوایز GLOMO ۲۰۱۹ (مراسم ۲۰۲۰ لغو شد) بد نیست بدانید که، Huawei Mate 20 Pro برنده جایزه بهترین گوشی هوشمند شد، Samsung Galaxy Watch برنده جایزه بهترین فناوری پوشیدنی گوشی و Epic Games برای بازی  Fortnite بهترین بازی این صنعت شد

.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید