سری سامسونگ گلکسی S21 عملکرد ضعیفی را در سال ۲۰۲۱ به جا گذاشت!

سری سامسونگ گلکسی S21 عملکرد ضعیفی را در سال ۲۰۲۱ به جا گذاشت!طبق گزارش به دست آمده از The Elec، سامسونگ نتوانست به اهداف خود در سال ۲۰۲۱ برای عرضه بیشتر گوشی‌های هوشمند برسد؛ دلایل متعددی وجود دارد که یکی از آن‌ها عملکرد ضعیف سری سامسونگ گلکسی S21 است.

از مجموع ۳۰۰ میلیون دستگاه تولیدشده، سامسونگ کم‌تر از ۲۴۰ میلیون دستگاه تولید کرده است، در حالی که تولید بقیه دستگاه‌ها توسط شرکای مانند Wintech و Huaqin انجام می‌شود.سری سامسونگ گلکسی S21 عملکرد ضعیفی را در سال ۲۰۲۱ به جا گذاشت! - samsung galaxy s21 2196811از این تعداد، حدود ۲۵ میلیون از سری سامسونگ گلکسی S21 بود که به طور کلی با سری S20 (علیرغم سختی‌های سال ۲۰۲۰) مطابقت دارد. ناگفته نماند که گلکسی S21 با رقابت داخلی از سری نوت در سال ۲۰۲۱ مواجه نشد.

نسل‌های قبلی S بین ۳۵ تا ۴۰ میلیون دستگاه تولید کردند؛ سامسونگ در سال ۲٠۲۱ بیش از ۳٠٠ میلیون دستگاه تولید کرد، سری سامسونگ گلکسی S21 عملکرد ضعیفی داشت.

دلیل عملکرد ضعیف سری سامسونگ گلکسی S21

با این حال، ما نمی‌توانیم عوامل دیگری که به اهداف سامسونگ لطمه زده را در نظر نگیریم، مانند بحران COVID-19 در ویتنام- محل تولید تراشه‌های سامسونگ- که باعث کمبود چیپست در سال ۲۰۲۱ شد.سری سامسونگ گلکسی S21 عملکرد ضعیفی را در سال ۲۰۲۱ به جا گذاشت! - samsung galaxy s21 2196797بخش عمده‌ی فروش سامسونگ از میان رده‌های سری گلکسی A و M حاصل می‌شود و جای تعجب است که این گزارش چیزی در مورد تولید واحدهای Fold و Flip مانند دیگر تحلیل‌ بیان نمی‌کند.

با نگاهی به آینده، سامسونگ قصد دارد در سال جاری به ۳۳۴ میلیون محموله با ۲۸۵ میلیون دستگاه تولید داخلی برسد و سایر دستگاه‌ها به کارخانه‌های شخص ثالث واگذار شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید