سری Galaxy S20 سامسونگ بزودی با اندروید 12

سری Galaxy S20 سامسونگ بزودی به اندروید 12 ارتقا پیدا می کنند

رابط کاربری One UI 4.0 مبتنی بر اندروید 12 سامسونگ برای اولین بار در ۱۵ نوامبر یا همان بیست و چهارم آبان معرفی شد و به آرامی در دستگاه‌های سامسونگ دردسترس قرار گرفت و به نظر می‌رسد بزودی سری Galaxy S20 را شامل خواهد شد.

این بروزرسانی شامل جدیدترین پرچمداران شده که باید به سری Galaxy S21 , Galaxy Z Fold3 و Galaxy Z Flip3 اشاره کرد، در حالی که نسل‌های قدیمی هنوز در مرحله بتا هستند. با این حال، ممکن است برای مدت طولانی دردسترس نباشد.

با توجه به انجمن کره‌ای سامسونگ برای برنامه One UI Beta، هنگامی که از مدیر عملیات بتا برای دستگاه‌های سری Galaxy S20 سؤال شد، این فرد اظهار داشت که در حال آماده شدن برای انتشار نسخه رسمی هستند و بنابراین هیچ برنامه‌ای برای نسخه بتا اضافی ندارند.

سری Galaxy S20 در آینده نزدیک با اندروید 12

سری Galaxy S20 سامسونگ بزودی به اندروید 12 ارتقا پیدا می کنند

این تایید به عنوان یک خبر خوب برای دارندگان سری Galaxy S20 سامسونگ است. به نظر می‌رسد که این شرکت برنامه‌ریزی کرده است تا در ماه ژانویه به روزرسانی One UI 4.0 را در اختیار مشتریان قرار دهد. با این حال، این مدیر ارشد از ارائه جزئیات بیشتر سر باز زده است. بنابراین دقیقا نمی‌دانیم که شرکت کره‌ای چه برنامه‌ای را برای سری Galaxy S20 تدارک دید.

طبق گزارش‌های قبلی، سامسونگ One UI 4 را برای Galaxy S20، Galaxy S20+، Galaxy S20 Ultra و Galaxy S20 FE در ژانویه سال 2022 منتشر خواهد کرد. سری Galaxy Note20، Galaxy Z Flip، Galaxy Z Flip 5G، Galaxy Fold و Galaxy Z Fold2 هم بزودی دریافت خواهند کرد. در فوریه سال آینده، به‌روزرسانی برای سری Galaxy S10، Galaxy A52 5G و Galaxy Tab S7/Tab S7+ منتشر خواهد شد.

متاسفانه به دلیل مشکلات اخیر در One UI 4.0 روی دستگاه‌های S21، به شما توصیه می‌کنیم که چند روز منتظر آپدیت جدید باشید تا اوضاع بهتر شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید