گوشی‌های سری گلکسی S سال 2025 فاقد دکمه‌های فیزیکی!

گوشی‌های سری گلکسی S سامسونگ سال 2025 فاقد دکمه‌های فیزیکی!سامسونگ همچنان پیشروترین تولیدکننده گوشی‌های هوشمند در جهان است و دستگاه‌های سری گلکسی S این شرکت یکی از خاص‌ترین محصولات این برند هستند اما سال‌هاست که ما شاهد تغییرات عمده در طراحی سری گلکسی S هستیم.

جهش بزرگ سری گلکسی S 

اکنون، به نظر می‌رسد که غول کره جنوبی قصد دارد با حذف یک ویژگی مهم از یک گوشی هوشمند، یک جهش ایمانی داشته باشد و یک مشتریان اپل را به سمت خرید محصولات خود بکشاند. طبق آخرین گزارش، گوشی‌های هوشمند سری گلکسی S می‌توانند بدون دکمه فیزیکی عرضه شوند.

صفحه پشتیبانی تلفن Galaxy S21 FE سامسونگ باری دیگر فعال شداین گزارش ادعا می‌کند که گوشی‌های هوشمند سری گلکسی اس سامسونگ بدون هیچ نوع دکمه فیزیکی می‌توانند به زودی در سال ۲۰۲۵ عرضه شوند، به این معنی که سری گلکسی S25 می‌تواند اولین گوشی با چنین تغییر بزرگی باشد.

باید دید که این شرکت چگونه قصد دارد عملکردهای کلیدهای تنظیم صدا و دکمه پاور را اضافه کند. همچنین باید گزینه‌ای برای خاموش کردن یا راه اندازی مجدد تلفن در صورت نیاز وجود داشته باشد. اگر سامسونگ قصد حذف دکمه‌های فیزیکی را دارد، حتماً به این موارد فکر کرده است و ممکن است راه‌حل‌هایی برای آن‌ها داشته باشد.

در گذشته‌ای نه چندان دور، اپل با معرفی نوار لمسی لپ‌تاپ، کلید Escape را از صفحه کلید حذف کرد. با این حال، این شرکت در نهایت پس از یک واکنش شدید تسلیم شد و دکمه فیزیکی کلید Escape را مجدداً اضافه کرد.

گوشی‌های سری گلکسی S سال 2025 فاقد دکمه‌های فیزیکی! - HTC U12 design press shots 768x614 1اچ تی سی نیز تلاش کرد تا کاری مشابه انجام دهد اما این شرکت دکمه‌های فیزیکی را به طور کامل حذف نکرد. برای +HTC U12، دکمه‌های روی دستگاه، دکمه‌های مکانیکی نبودند. با این حال، بازخورد کاربران خوب نبود و یکی از بدترین بخش‌های گوشی بود. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید