گوشی Galaxy M33 5G سامسونگ با باتری ۶۰۰۰ میلی آمپرساعتی معرفی می‌شود

گوشی Galaxy M33 5G سامسونگ با باتری 6000 میلی آمپرساعتی معرفی می شود

در اواخر ماه اکتبر بود که شایعاتی درباره گوشی Galaxy M33 5G سامسونگ بدست آوردیم و اکنون به لطف وب سایت SamMobile جزئیات بیشتری منتشر شد.

طبق این رسانه تخصصی سامسونگ، به تازگی یک باتری گوشی samsung با شماره مدل EB-BM336ABN در پایگاه Saftey Korea به ثبت رسید. این باتری ظرفیت ۵۸۳۰ میلی آمپرساعتی دارد اما در واقع یک باتری ۶۰۰۰ میلی آمپرساعتی در نسخه نهایی است. باتوجه به اطلاعات فاش شده، این باتری به گوشی Galaxy M33 5G تعلق داشته و با این تفاسیر گزینه متفاوت نسبت به A33 است که با باتری ۵۰۰۰ میلی آمپرساعتی عرضه می‌شود.

گوشی Galaxy M33 5G باتری پرظرفیتی دارد

گوشی Galaxy M33 5G سامسونگ با باتری ۶۰۰۰ میلی آمپرساعتی معرفی می‌شود - 422

تا به حال تصور می‌شد که Galaxy M33 5G نسخه تغییر نام تجاری Galaxy A33 5G باشد. این به این دلیل است که نسخه‌های قبلی آنها Galaxy A32 5G و Galaxy M32 5G یکی بودند. از این رو، دیگر نمی‌توانیم مشخصات M33 5G را مشابه A33 5G بدانیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دستگاه باید منتظر جزئیات تکمیلی باقی ماند.

درباره A33 سامسونگ گفته شده این دستگاه گزینه رنگی مشابه A73 و 53 دارد. همچنین ناچ صفحه نمایش داشته و بدون جک هدفون و با استاندارد ضدآب IP67 عرضه می‌شود. جزئیات بیشتری در کار نیست و انتظار داریم اوایل سال آینده شاهد رونمایی این میان رده باشیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید