گوشی‌های سری گلکسی M و F به‌روزرسانی One UI 5.0 را دریافت می‌کنند

سامسونگ عرضه آخرین به‌روزرسانی One UI 5.0 را برای گوشی‌های سری گلکسی F و گلکسی M آغاز کرده است. این شرکت به‌روزرسانی سیستم‌عامل اندروید 13 را با رابط کاربری One UI 5.0 برای بیش از شش گوشی گلکسی M عرضه کرده است.

این شرکت از طریق یک بیانیه مطبوعاتی تأیید کرده است که به‌روزرسانی One UI 5.0 برای گوشی‌های هوشمند گلکسی M53، Galaxy M52 5G، Galaxy M33، Galaxy M32 5G، Galaxy M32 و Galaxy M13 5G در دسترس است.

گلکسی m

One UI 5.0 چندین ویژگی جدید را برای بهبود تجربه کاربری اضافه می‌کند. اکنون کاربران می‌توانند عکس‌ها و ویدیوها را برای ویرایش، بهبود و شخصی سازی آن در صفحه قفل بارگذاری کنند. کاربران همچنین می‌توانند بسیاری از ویجت‌ها را در یک ویجت واحد ترکیب کنند تا فضایی را در صفحه اصلی خالی کنند. گزینه‌های منو برای سهولت دستیابی به میزان صدای زنگ و سطوح لرزش دوباره طراحی شده‌اند.

علاوه بر این، ارتقاء شامل حداکثر 16 تم رنگی از پیش تنظیم شده بر اساس کاغذ دیواری است. کاربران می‌توانند به سرعت و به سادگی افراد، اشیاء، سایه‌ها و بازتاب‌های ناخواسته را با ابزار Object Eraser از تصاویر حذف کنند. تصاویر قدیمی به لطف Photo Remaster واضح‌تر می‌شوند که استاندارد تصویر اصلی را بالا می‌برد. سامسونگ گفته است که فقط دستگاه‌های منتخب سری گلکسی M از Object Eraser و Photo Remaster پشتیبانی می‌کنند.

برای انجام چند کار، One UI 5.0 حالت‌های پاپ آپ یا تقسیم صفحه را از طریق ویژگی Split Screen View ارائه می‌دهد. تنها با یک حرکت کشیدن انگشت، کاربران می‌توانند چندین پنجره و همچنین از لیست برنامه‌های اخیر و لبه برنامه‌ها باز کنند.

نگاهی سریع به وضعیت چندین ویژگی امنیتی گوشی‌های هوشمند، مانند برنامه‌هایی که به دوربین، میکروفون و تنظیمات مکان دسترسی دارند، از طریق داشبورد امنیتی و حریم خصوصی جدید ارائه می‌شود. داشبورد همچنین پیشنهاداتی برای بهبود امنیت گوشی های هوشمند ارائه می‌دهد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید