گوشی گلکسی F12 سامسونگ در مسیر دریافت One UI ۴.۱ و اندروید ۱۲

گوشی گلکسی F12سامسونگ به‌روزرسانی سیستم‌عامل اندروید ۱۲ را برای یکی دیگر از گوشی‌های هوشمند گلکسی خود عرضه می‌کند. این شرکت در حال انتشار یک به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدید برای مدل گوشی گلکسی F12 است که رابط کاربری One UI 4.1 مبتنی بر اندروید ۱۲ را ارائه می‌کند.

گوشی گلکسی F12

غول فناوری کره جنوبی نسخه جدید سیستم عامل F127GXXU3BVG1 را منتشر کرده و علاوه بر ارائه آخرین نسخه سیستم عامل اندروید، پچ امنیتی ژوئن ۲۰۲۲ را برای گوشی گلکسی F12 نیز آورده است. دارندگان گلکسی F12، می‌توانند با رفتن به تنظیمات> به‌روزرسانی نرم افزار> دانلود و نصب، بررسی کنید که آیا به‌روز‌رسانی را دریافت کرده‌اید یا خیر. به خاطر داشته باشید که باید مطمئن شوید که گوشی هوشمند شما فضای خالی کافی برای این به‌روزرسانی داشته باشد!

موارد بهبودیافته در گوشی گلکسی F12 سامسونگ

با به‌روزرسانی‌های جدید، سامسونگ طراحی رابط کاربری اصلاح‌شده‌ای را با ویژگی پالت رنگ مبتنی بر Material You به ارمغان می‌آورد. علاوه بر این، گوشی گلکسی F12، ویجت‌های جدید، رابط کاربری جدید انتخابگر ویجت، حالت تاریک بهبودیافته و لغزنده‌های ضخیم‌تری برای روشنایی و اندازه دریافت می‌کند. ارتقاء نرم افزار همچنین بهبود عملکرد و انیمیشن‌های بهتر و همچنین انتقال‌های بهبودیافته را ارائه می‌دهد. این برند همچنین در تمام برنامه‌های موجودی مانند تقویم، فایل‌های من، اینترنت سامسونگ و صفحه‌کلید و سایر موارد بهبودهایی ایجاد کرده است.
گوشی گلکسی F12 (2)
گالری داخلی و ویرایشگر تصویر نیز برخی از ویژگی‌های ویرایش جدید و همچنین داستان‌های پیشرفته را دریافت کرده‌اند. در نهایت، به‌روزرسانی جدید One UI 4.1 به ویژگی‌های حریم خصوصی و امنیتی نیز اضافه شده است. اکنون، به کاربرانی که گوشی گلکسی F12 دارند، تنظیمات سریع اختصاصی برای فعال/غیرفعال کردن دسترسی دوربین و میکروفون در سراسر سیستم ارائه می‌شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید