سامسونگ بر روی Galaxy Book Fold 17 کار می‌کند: یک لپ تاپ با صفحه نمایش تاشو

Galaxy Book Fold 17سامسونگ گوشی‌های تاشو را در بازار پیش می‌برد و این استراتژی ممکن است برای غول کره جنوبی مفید باشد زیرا شاهد رکورد برای گوشی‌های تازه معرفی شده Galaxy Z Fold3 و Galaxy Z Flip3 هستیم.

در حال حاضر، به نظر می‌رسد که این شرکت اکنون به دنبال گسترش فناوری تاشو به بخش لپ تاپ نیز، با استفاده از Samsung Galaxy Book Fold 17 است. این دستگاه در SID 2021 به عنوان یک طرح مفهومی به نمایش گذاشته شد، اما ظاهرا توسط سامسونگ در حال توسعه است.

Samsung Galaxy Book Fold 17

این گزارش که از UniverseIce تهیه شده، نام Galaxy Book Fold 17 را برای دستگاه آینده تأیید می‌کند، اما در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد این محصول مشخص نیست. به احتمال زیاد با صفحه نمایش تاشو ۱۷ اینچی عرضه می‌شود.

ما انتظار داریم که محصول واقعی در مقایسه با آنچه این شرکت در SID 2021 در اوایل سال جاری به نمایش گذاشت کمی متفاوت به نظر برسد. کانسپت نمایش داده شده Galaxy Book Fold 17 دارای حاشیه‌های بسیار نازک در اطراف صفحه نمایش و دوربین زیر نمایشگر (UDC) بود.

همانطور که اشاره شد، در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد Samsung Galaxy Book Fold 17 وجود ندارد، اما اگر این دستگاه واقعی باشد و به زودی عرضه شود، انتظار می‌رود در هفته‌های آینده اطلاعات بیشتری در مورد ویژگی‌ها و مشخصات آن و همچنین قیمت و جزئیات در دسترس ما قرار گیرد.

سال گذشته، لنوو لپ تاپ ThinkPad X1 Fold را معرفی کرد که دارای صفحه نمایش OLED تاشو ۱۳.۱ اینچی با رزولوشن ۲۰۴۸ در ۱۵۳۶ پیکسل بود. این لپ تاپ اولین بار در CES 2019 به عنوان اولین رایانه تاشو جهان به نمایش درآمد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید