سامسونگ از افزایش رایگان حافظه مجازی تا ۴ گیگابایت خبر می‌دهد!

افزایش رایگان حافظه مجازی
 

سامسونگ راهی برای افزایش رایگان RAM گوشی شما یعنی افزایش رایگان حافظه مجازی پیدا کرده است. این موضوع در واقع یک ویژگی به نام RAM Plus است که این شرکت آن را در Galaxy A52s 5G فعال می‌کند. ویژگی RAM Plus چیز جدیدی نیست زیرا ویژگی این بارگذاری مجدد؛ صفحه بندی حافظه است که قبلا در اندروید و تقریبا همه سیستم عامل‌های دیگر وجود داشته است.

به روز رسانی جدید سامسونگ برای افزایش رایگان حافظه مجازی

سامسونگ ویژگی RAM Plus را به Samsung Galaxy A52s 5G اضافه کرده  و اکنون در هند این به روز رسانی با سیستم عامل نسخه A528BXXU1AUH9 در حال عرضه است. این به روز رسانی علاوه بر افزایش رایگان حافظه مجازی تا ۴ گیگابایت ثبات دوربین و ثبات دستگاه را نیز بهبود می‌بخشد.

کاربران Galaxy A52s 5G در هند (یا سایر کشورهایی که این به روز رسانی در آن موجود است)، می‌توانند با رفتن به Settings » Software update و ضربه زدن روی بارگیری و نصب، بروز رسانی افزایش رایگان حافظه مجازی را بررسی کنند. همچنین می‌توانید جدیدترین فایل سیستم عامل را از پایگاه داده سیستم عامل بارگیری کرده و به صورت دستی فلش کنید.

سامسونگ به تازگی Galaxy A52s 5G را معرفی کرد. به جز پردازنده قوی‌تر Snapdragon 778G ، مشخصات و طراحی آن شبیه Galaxy A52 5G است که در اوایل سال جاری عرضه شد.

Galaxy A52s 5G

Galaxy A52s 5G

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید